Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha a barátaid nem...

Mit tennél ha a barátaid nem állnának ki melletted egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos a napokban el kezdett valaki szemétkedni velem. Van 3 barátnőm, akik szintén ismerik az illetőt, mindannyian jó viszonyban voltunk vele, napi szinten találkoztunk, stb. de bizalmasunk nem volt.

Ez az illető a héten el követett ellenem valamit, aminek igaz nem volt senki sem a szemtanúja, de én biztosan tudom hogy ő volt az, nem vagyok hülye, és mivel bírtam is az illetőt, nem volna okom őt megvádolni semmivel. De én hiszek magamban, csak nagyon rosszul esik, hogy mind a három barátnőm azt mondja, hogy nem tudják kinek higyjenek. Szerintem a barátság arról szól, hogy bíznuk egymásban és ha baj van kiállunk egymásért. Most vesszek össze mind a hárommal? 28/N


2013. jún. 24. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem tudod bizonyítani, hogy o volt, teljesen érthető a barátaid viselkedése.
2013. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos, hogy nem tudom bizonyítani!

De szerintem azért vagyunk barátok, mert bízunk egymásban. És nagyon rosszul esik,hogy a többiek nem nekem hisznek.

2013. jún. 24. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azért vannak a barátok, hogy segítsenek a másiknak, stb. DE! Ez még nem jelenti azt, hogy mindent kötelességük elhinni...
2013. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőből vagyok,de ez a szitu pont olyan,amire csak azt lehet mondani,hogy: NŐK!! :)


Szerintem ne vessz össze velük,csak mondd el nekik,hogy neked rosszul esik,hogy nem állnak ki melletted teljes mellszélességgel,hanem még itt bizonytalankodnak. Habár,ha bizonyíték nincs rá,hogy tényleg az a valaki követte el ellened azt valamit,akire te gondolsz,akkor nem tudom,hogy miért vagy benne ilyen biztos. Nem lehet,hogy üldözési mániád van?

2013. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!