Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tartasz ellenállhatatlanna...

Mit tartasz ellenállhatatlannak egy férfiben?

Figyelt kérdés
lányok írjanak :D
2013. júl. 8. 11:47
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Szóval ha meg van 22 cm akkor a többi már nem lényeg? :D Azt hiszem ez a magyar férfiak egy igen jelentős részét (sajnos?) nem érinti!
2013. dec. 26. 13:32
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az illata, attól meghalok :D, ha jó humora van és érti az iróniát, ha okos, illetve ha megbabonáz a szemeivel. :3 a fenébe, mindjárt el is olvadok! :D
2014. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 Mel81 válasza:
100%
Úgy látom,a jó illat minden csajnál elsők közt szerepel,és hát köztük vagyok én is! Egy jól megválasztott dögös parfüm azonnal odavág engem is :) Persze csak a következők kíséretében: jó humor,intelligencia,határozottság,magabiztosság (de nem beképzeltség!!!),nyitott,széleskörű gondolkodás és világszemlélet,szókimondó személyiség,szenvedélyesség. Külsőre nekem a kopaszok a befutók,és ha van tetkó az is nagyon tetszik :) Ja meg a szőrös mellkas a gyengém dehát azt növeszteni sajnos nem lehet :)))))
2014. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

az illata

az intelligenciája

ha vicces de tudja mikor kell komolynak lenni

de ha kék a szeme akkor nálam már félig nyert ügye van :D

2014. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
32%
ezek csak k*rvák tesó. egy lánynak szót kell fogadnia. nem ilyeneken g*cizni hogy mi jó és mi nem...
2014. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
97%

Utolsóval férfiként sem értek egyet, de az a kontraszt, ami az előtte lévő válaszok és az ő kommentje között van, szerintem elég vicces :D


De mondom, ettől függetlenül ássa el magát az utolsó, ha komolyan gondolja...

2014. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Az, ha figyelünk egymás érzéseire, ha passzolunk lelkileg és foglalkozunk egymással.
2014. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
A nevetését, az illatát, a kósza gondolatait, a határozott szavait, a szerelmes suttogását, a magával ragadó boldogságát és a rejtett, sebezhető énjét. Fogalmam sincs, most kire gondoltam, de jó volt rá gondolni.
2014. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

A jó illat az mindenkinek más igaz? vagy van egy egyetemesen elfogadott a többség számára nedvesítően jó illat? :)

Mert örülnék ha ezt tudnám...egy férfi.

2014. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

ő az, akit követnek a haverjai

ő az, akire hallgatnak

ő az, aki hiányzik a társaságból, ha nincs jelen

mindenki a barátja akar lenni


szóval egyfajta magabiztos, motiváló, tudatos jellem, még akkor is amikor hülyeségeket motivál, de szóval mellette mindenki olyan csicskának tűnik valahol

2014. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!