Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tartasz ellenállhatatlanna...

Mit tartasz ellenállhatatlannak egy férfiben?

Figyelt kérdés
lányok írjanak :D
2013. júl. 8. 11:47
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

33-as vagyok

Theos, én írtam az „okos kezeket”, de akkor intelligensre módosítom. Egy kéz igenis lehet intelligens ; a mozdulatok, az érintése, a kéz és az ujjak egymáshoz viszonyított arányai miatt, sőt, már csak abból is meg lehet ezt állapítani, hogy az-e, ahogy pihen. Én még sosem csalatkoztam abban, ahogyan egy férfit a keze alapján elgondoltam. Persze, hogy nem maga a kéz az intelligens, hanem az őt irányító agy, de a kéz akkor is árulkodik – persze csak akkor, ha az illető mozgásszervileg is egészséges.

2014. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


"Én még sosem csalatkoztam abban, ahogyan egy férfit a keze alapján elgondoltam."


Ez persze (és a többi is) nőkkel kapcsolatban is ugyanúgy igaz.

2014. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Hat en vezeto programozo vagyok egy kutato cegnel, es olyanok a kezeim mint egy komuvesnek :-) Amire te gondolsz szerintem az a muveszi kezek, amik festoknek, koltoknek, szineszeknek gyakorta van
2014. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Egy gyakorlatias kéz is lehet intelligens, értelmes, nem kell ehhez keskeny kéz, és hosszú, vékony ujjak. Egy kőműves is lehet intelligens a kezeivel együtt, és egy festő vagy szinész is lehet unintelligens :-).
2014. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
jav: színész
2014. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Ertelek :-)
2014. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
:-)
2014. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
külsőre a mosolyát, nás szempontból azt, hogy milyen módon beszél, hogy gesztikulál közben stb (ebből sztem sok mindent le lehet szűrni)
2016. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ha tetszik külsőre, akkor meg tudok őrülni, ha mellé mély hangja is van :$ Vagy ez lehet, hogy hülyén hangzik, de...számomra az is izgató tud lenni, ha valami jó illatú dezodorral van befújva, de előtte mondjuk valami fizikai munkát végzett és egy kicsit érződik az izzadtsága illata is..
2016. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

Számomra milyen az ideális férfi?

Külső alapján nehezen tudnám megmondani. Talán számomra az tesz valakit a legvonzóbbá, ha egy pillantásomból tudja, éppen milyen kedvem van, mi volt a véleményem az adott szituációról. Amikor megengedi, hagyja, hogy megvalósuljak és teljes mértékben önmagam lehessek mellette annak a tudtában, hogy ő ezt is értékelni fogja (mégha nem is mindig jól). Ellenállhatatlan a mosolya amivel megköszöni amikor reggel az ágyba viszek neki kávét. Ha ugyanúgy szexi mackóban, mint öltönyben. Ha közösen meg tudunk beszélni mindent, illetve a vitákat intelligens módon rendezzük. Nagy kedvencem, ha valaki olyan dolgokkal próbál imponálni, amiről fogalma sincs de engem érdekel és ezért utánanézett - szerintem aranyos :) (vagy ha épp profi a kedvenc témámban).

Szerintem ezek az egyszerű dolgok teszik széppé a mindennapokat, nem mondom, a külső igenis fontos tényező, de hiába, ha az ember párja kong az ürességtől, és nem tud adni csak kapni, illetve később csak venni. Ha gazdag mindennapokat varázsol egy férfi a számomra (és én viszont) akkor az már ellenállhatatlan.

2016. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!