Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tartasz ellenállhatatlanna...

Mit tartasz ellenállhatatlannak egy férfiben?

Figyelt kérdés
lányok írjanak :D
2013. júl. 8. 11:47
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már lányok! :) (A válaszok stílusából látom, főleg a húsz alatti/körüli korosztály írt.)


Mindenki leírta a _tökéletes_ fószer jellemzőit, csak az a bibi, hogy ilyen még csak nem is létezik. :) Vagy még nem jöttetek rá, vagy még nem volt (túl sok) férfi az életetekben.


Sajnos a nagy igazság a "vegyen le a pillantásával és a határozott fellépésével a lábamról" dologgal kapcsolatban sajnos az, hogy (eddig még rendben is vannak igényeitek, komolyan semmi baj nincs velük még nekem sem - eddig), hogy ha titeket ilyen könnyen levett a lábatokról ezekkel a (nevezzük úgy) sármos tulajdonságaival, akkor ez a muki bizony másokat is le fog! :D


Mellettetek, vagy utánatok, mindegy, nagyon-nagyon sok lány kapcsolata végződött már így, túl sokat is hallottam egzakt pontosan ugyanilyen történeteket.


NEM borsot akarok törni az orrotok alá, NEM megbántani akarok senkit, részemről SZÓ SINCS ilyesmiről, de a nagy (és általában) kerserű UTÓizű igazság az, hogy ezen fickók a tömeges hódításukkal szerezték "pillantásukat/magabiztosságukat", nem pedig azzal, hogy hosszú távon (akár csupán csak egy-két évig is, nem feltétlen tovább) EGYETLEN leányzóval maradtak volna. :)


Akiben a fenti tulajdonságok mindegyike megvan (nincs, tökéletes sem férfiben, sem nőben nincs), az pedig nem lesz "pillantós", sem "sármőr".


Ne csapjátok be magatokat, nem szeretném, ha bajotok esne, de aki (főleg csak) erre hajt, az sajnos előbb-utóbb ott köt ki, mint rengeteg barátnőm, hogy nagyon keserű lesz a végén, a "de miért hagyott el egy másikért" koppanás.


Csak ügyesen! Vigyázzatok magatokra. Pussz!

2014. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
Ha szereti az állatokat.
2014. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a szép, okos férfi kezeket, a nagyon sötét szemű, tüzes tekintetet, azt, ha egy férfinek van lelke, mer sírni, kedves, duruzsoló hangja van, szereti a jazzt, intelligens a humora, játékos az elméje, ha sok minden érdekli a világból, szeret szemlélődni, kedveli a különleges léthelyzeteket, formás a feneke és a lába, gyengéd, mer gyerekes lenni, és sűrűn megemlíti, hogy nincs még egy ilyen különleges nő a világon, mint én - és ez az én párom, immár 23 éve :-)
2014. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Az intelligenciát, a megbízhatóságot, a jó humorérzéket, a felelősségtudatot, a kalandvágyat, a nyitottságot és a rugalmasságot.
2014. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, a legtöbben rám vágynak... :)
2014. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
#35 - A jó humorérzéked megvan :D.
2014. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
36, igen, de komolyan is gondolom. kb minden illik rám. :)
2014. máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim válasza:
úgy látom én vagyok a nektek való férfi :D minden amit elmondtatok igaz rám :DD és még nem is vagyok ilyen béna kocka :D
2014. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos egy férfiben,hogy legyen kedves,segítőkész,humoros és sármos.

Ha a külsőt nézzük,nekem inkább a magasabbak tetszenek jobban(mivel én is magas vagyok),normál testalkatú.Szeretem azt is,ha izmosak.

2014. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Az osszes commentet elolvastsm... Nehany eszrevetel...

Eloszoris asszem nyitok egy parfum gyarat

A masodik, hogy sosem lattam meg 22cm magas pasit, de vsn aki az extrem alacsonyat szereti ugylatszik...

A hatmadik, mitol "okos" egy ferfi kez? Mert sz egyik valaszolo ezt irts, szereti az okos ferfi kezeket...

2014. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!