Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legvonzóbb egy férfiben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvonzóbb egy férfiben?

Figyelt kérdés
Csajok válaszát várom, ha lehet egy szóban.

2013. ápr. 24. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

"a pénztárcája"


"a farka"

2013. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változó. Nekem a legfontosabb a kisugárzása, a magabiztossága, ami nem egyenlő a bunkó viselkedéssel! Ha alapvető udvariassági formákat betart, bókol, nekem nagyon imponáló :)
2013. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Számomra az udvariasság, ha külsőre gondolsz, szeretem a szép és vékony kézfejeket/formás vádlit. :D
2013. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Legyen értelmes, humoros, intellektuális, határozott. Ezek elengedhetetlenek! :) Jó ha van némi: lovagiasság, előzékenység. Szeretem, ha határozott.

A külső nálam nem számít. Nem tudok beleszeretni valakibe a külseje miatt.

2013. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Magabiztos,humoros,értelmes,határozott.
2013. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha komolyan tud venni engem:) ha látom,hogy érdekli,amit mondok,nem csak hallgatja azt,és ebbe szerintem beletartozik az udvariasság és a hűség is.

külsőre meg ápolt és mosolygós. a többi csak részletkérdés.:)

2013. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi a legvonzóbb egy férfiban? Magabiztossága és ha van férfias kiállása.
2013. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
FérfibEn... :)
2013. ápr. 24. 18:55
 9/13 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
41%
az első válaszoló egy ribanc
2013. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egy férfi, aki nagyon elhitte, hogy poénos. Valószínűleg egy megkeseredett ember, és nem vonzó, ezért nincs párja vagy pedig anyukája révén ezt tapasztalta, ezért eldöntötte, hogy minden nő ilyen. Utolsó, ezen kár fennakadni.
2013. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!