Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még ilyenek rajtam...

Vannak még ilyenek rajtam kívül? 14/L

Figyelt kérdés

Nem piálok/cigizek/szexelek. Utálom a diszkókat. Utálom a mai zene többségét is... Nem töltök föl magamról 560 képet csücsörítve facebookra, nem sminkelem magam, nem rakom ki a melleim a kirakatba, kezd idegesítő lenni, hogy ilyen "különc" vagyok. Mindenki megkérdezi, hogy miért hallgatom "ezt" a zenét... ilyenkor próbálom elmagyarázni, hogy mert ilyen zenei stílusom van, ilyenkor vagy kiröhögnek, vagy nem figyelnek rám, utána még meg is sértődnek ha én teszek rájuk valami megjegyzést...

Tudom, hogy ezen elvileg nem lehet segíteni de azért van még valaki ilyen nézetekkel?


2013. júl. 9. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem :D
2013. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
No search reasults found. A keresés nem járt eredménnyel. Sajnos egyedül vagy a világban kislány. De semmi gond, legalább egyedi vagy
2013. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mintha magam latnam!:) Pont ilyen vagyok en is! 18 eves lany vagyok, de meg csak nem is volt rendesen baratom sem. En sem sminkelem magam, es nem jarok bulizni sem
2013. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nem különc vagy, hanem egy normális fiatal lány. Ebben a mai kifordult, örült és gátlástalan világban sajnos ritka az ilyen.

Légy büszke Magadra és maradj továbbra is ilyen.

34/F

2013. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna.:D
2013. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem piálok. Nem cigizek. Szűz vagyok. Sosem voltam diszkóban. Van rólam maximum(!) 15 darab kép facebookon, egyiken se csücsörítek, bár van olyan, amin egy baráttal grimaszolunk. Szempillaspirál, szemceruza, korrektor - a maximum sminkem. Van, hogy kivágott pólót hordok, de ízlésesen teszem.

A zenékről annyit, hogy én szeretem a mai zenéket, csak nem a populáris fajtákat. Talán Bruno Mars és a Maroon 5 kivételével mind kicsit(igazságtalanul) ismeretlenebb. OneRepublic például nagy kedvencem.

Ha valaki megkérdezi, hogy miért ezt hallgatod, mondd, hogy azért, mert ez tetszik. Ennyi. Nem kell ezen mit magyarázni. Aki ezt nem tudja felfogni, az értelmi fogyatékos.

Még fiatal vagy, de remélem megmaradsz te is a "KÜLÖNCÖK" között. Engem is így hívnak, kb ez a becenevem. És tudod mit? Büszke vagyok rá! Legyél te is. ;)

17L

2013. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

én nem mondanám, hogy magamra ismertem, viszont van egy barátnőm, aki egy az egyben ugyanez

én azt mondom, valóban jó, hogy meg tudsz maradni a saját stílusodnál, zenédnél, elveidnél, pláne ilyen fiatalon. nagyon hasznos lesz még az életben, hogy ennyi erő van benned.

viszont azt még hozzá tenném, hogy attól, hogy nem teljesen érzed magad az osztály-/iskolatársaid, ne adj' Isten kortársaid közé illőnek, ne vonj falat magad köré! nem ismerlek, így ez a tanács csak feltételes, de én azt mondom próbálj meg szocializálódni, bulizni egy kicsit, nehogy teljesen kirekesztett legyél.

a bulizásról annyit, hogy nem csak az lehet party hogy földig iszod magad és három pasival smárolsz egy éjszaka alatt...a mértéktartás a kulcs

én azt tanácsolom, vigyázz magadra, nehogy a "különc"-ből magányos és keseredett legyen, csak mert elítéltél mindent amit nem is ismertél!:)

18/L

u.i.:mindezt teljes jóindulattal és csöppnyi aggodalommal írtam, nem cikizésképp(egyszerűen úgy éreztem ezt meg kell osztanom, miután elolvastam a bejegyzésed)

2013. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dettó. Én 15 éves vagyok, oké, a zenei ízlésem vitathatatlan, mert jómagam sem tudom behatárolni, de a többi helyén van. Maradj te csak ilyen, ne érdekeljen a többi véleménye.:)
2013. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat (: amúgy #7, bulizni nem nagyon szeretnék, mert egyszerűen képtelen vagyok elviselni azt a zenét, amit ott játszanak...
2013. júl. 13. 18:08
 10/10 anonim válasza:
én is kb. így vagyok. Mondjuk a zenék még meghallgatok egy párat, de amúgy a tobbi igaz, amúgy is már kizártak a kozosségi életukbol, nekem már mindegy.. nem szeretnek így ahogy vagyok :D van egy barátnom, aki el fogadott úgy, ahogy vagyok :)) és én egyáltalán nem bánom, h ilyen vagyok :))
2013. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!