Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történhet most? Miért van...

Tüng. kérdése:

Mi történhet most? Miért van ez? Én tehetek róla?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, aki most kezdett el ismerkedni. Eleinte "ragadtak" rám a lányok, mindenkivel kedves voltam, barátságos, megértő akkoris ha ronda volt a lány. Azt mondják, hogy nem vagyok csúnya srác, olyan normálisnál egy icipicit jobb. Most gondolhatod, hogy a lányok miatt fogok nyavajogni, de nem csak. A barátaim ez okból kifolyólag szinte mind lányok. Beszélgetek velük aktívan, de mostmár nem ugyan az, nem ugyan olyanok a beszélgetések stb. Mintha nem is értékelnének, csak egy olyan prédának tekintenek, akivel már megbarátkoztak és hagynak a francba. Nem akarok én kapcsolatot, csak hogy barátként nézzenek rám, de lassan távolodik mindenki el tőlem. Vajon miért lehet ez? Mit rontottam el? Most is berágott rám egy lánybarátom..:(

2013. júl. 10. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy lány barát.

Jó reggelt kívánok, további sportsikereket kívánok.


(Azért ráznak le, mert nem akarsz tőlük semmit.)

2013. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1., ezt mondd a fiú barátomnak! :D

Valószínűleg érdektelen vagy számukra, csak jópofizónak tartanak, nem jössz be nekik, vagy úgy látják, hogy más lányoknál is csapod a szelet, és ez nem szimpatikus, vagy gonosz pletyka terjeng rólad. Ezekre saccolok.

2013. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miközben leírtam a kérdésemet én is erre kezdtem rájönni...Milyen igaz ez! Majd lesznek fiú barátok, hiszen kilencbe megyek :)
2013. júl. 10. 19:18
 4/5 A kérdező kommentje:
A mások lányoknál csapod a szeletre tippelek én...Pedig én csak beszélgetni szoktam, nem csajozok még O.o
2013. júl. 10. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem jó pár fiúbarátom van és egyiket se hagytam még ott :D am a te "lánybarátaidnak" szerintem csap pasi kell..
2013. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!