Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen közösségi oldalakon...

Ti milyen közösségi oldalakon vagytok fent? Melyiken milyen rendszerességgel? Kort is írjatok már

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Facebook, Twitter.

Facebookot heti 2-3 alkalommal látogatom. A Twittert, pedig majdnem minden nap, ha alkalmam van rá! :)

14/l

2013. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Facebook - 2-4 óránként, ha gép közelbe vagyok, suliba max akkor amikor már nagyon unom magam és a wifi terembe vagyunk (ez eddig kb. 4x fordult elől, angolon ahol előrébb járok, mint a csoport ezért általában csak unom magam).

Twitter - Van, de nagyon ritkán használom, nem igazán tudom, hogy mire lenne jó, hogyan kéne jól használni+ nincs fent az ismerőseim 70%-a emiatt uncsi is. Kb. hetente-kéthetente 1x.

Tumblr - Ez is olyan, mint a Twitter. Hetente - kéthetente járok fel rá, bár ezt jobban szeretem, mint a Twittert.

MSN (ha ezt annak veszük) - Kb. egy éve nem léptem be, a jelszót sem tudom már + elvileg egybe olvadt a skyppal (?).

2013. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

15l

ja és ha a moly.hu annak számít, azon naponta többször

utolsó voltam

2013. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Facebookon és Twitteren - naponta többször

15L

2013. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Iwiw - soha, már a jelszavam sem tudom

MyVip - kb évente, de csak, hogy megnézzem használja-e még valaki :D

Facebook - naponta többször. nem szeretek folyamatosan fent lenni, ezért mindig kijelentkezek, de azért benézek sokszor, hogy van-e valami fejlemény, kaptam-e üzenetet

Twitter - ritkán kb havonta, mert ismerősök sem használják

És ha végre kiszállítják a telefonomat, akkor Instagramon is fent leszek. (mostani telóm bada-s)

(egyébként nekem is megszűnt már az e-mailem, amivel myvipre ill iwiw-re regisztráltam, tehát én semtudom már magam letörölni)

De egyébként páréve sok idióta közösségi oldalra felregisztráltam, aminek ma már a nevét sem tudom.:D


16L

2013. júl. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

facebook , Twitter ---> [link] kövessetek visszamegy

instagram---> [link] kövessetek visszamegy

15/L :)

2013. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!