Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én egy 14 éves fiú vagyok. és...

NightHero kérdése:

Én egy 14 éves fiú vagyok. és azon gondolkoztam, hogy miért élek és arra jutottam, hogy meg akarom magam ölni részletek alul!?

Figyelt kérdés

Talán ott kezdődött az egész amikor 12 évesen átjött a mi osztályunkba és ő volt a legjobb haverom 2 éven át... és ez nagyon rosszat tett nekem belevitt minden bajba és rám fogta . Aztán 14 évesen kipróbáltam milyen Füvezni ( egy buliba adták ) és ezt elmondtam annak a gyereknek... és ő elmondta az egész osztálynak és most az egész iskola füvesnek, drogosnak hív . Mindenki kihasznál egy jó barátom sincs ... mindenki elítél a múltam miatt .

Segítség!



2013. júl. 20. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

"mindenki elítél a múltam miatt" 14 évesen.............

LoLz, besz#rok a röhögéstől!!! :D :D :D

2013. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát a füvezés tényleg hülyeség volt, nekem is volt olyan "barátom" aki bele akart vinni a drogba,de elküldtem melegebb éghajaltra, és minden kapcsolatot megszakítottam vele...Mondjuk én azt tanácsolom válts iskolát.
2013. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De anya erről az egészről nem tud... aztán mit mondjak neki?
2013. júl. 20. 23:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság a lehető legrosszabb döntés. Gondolj bele, hány egyéb módon változtathatsz még ezen. Az öngyilkosság gyáva menekülés. Legvégső esetben lehet iskolát váltani, de szerintem fél év múlva már elfelejtődik ez a téma.
2013. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Hidd el én is voltam így pár hónapja,hogy meg akarom ölni magam mert nincs egy igaz barátom sem meg egy fiú miatt is ki voltam és vagdostam magam:/ segített de a lábamon még mindig látszanak a nyomai:/Aztán nagy nehezen 2 hónap után sikerült le állnom szerencsére.:s írhatsz ha szeretnél:) egyébként én nem füveztem csak mindig egyre több alkoholt ittam és nagyon nem vagyok rá büszke

14/l

2013. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Anyádnak semmit. Foglald el magad értelmes dolgokkal, azt xard le ki mit mond. Lassan mész középsuliba. Szerzel barátokat is. Ennyi.
2013. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Ha gondolod írj privátot,megpróbálok segíteni..!

15/L

2013. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az eszedbe jutott, hogy az anyukád és a rokonaid mennyire összetörhetnek? Főleg anyukád!!! A suli váltás lenne a legjobb ötlet, ha még ezután sem akarnak leszállni rólad a többiek, akkor mondd azt anyukádnak, hogy nagyon nagy hiba volt, hogy mennyire megbántad és már leszoktál róla. Ha vidéken élsz, nem hiszem, hogy átmehetnél másik suliba, mert vidéken nincs sok iskola. De ha ez a végső megoldás, akkor próbáld meg megkérni anyukádat, hogy a közeli faluban járhatnál-e suliba. A "haverodat" és a többi hülyegyereket meg próbáld meg levegőnek nézni! Ha van az iskoládban egy nagyon normális gyerek, aki nem csúfol, és nem is utálod, akkor próbálj meg vele barátkozni.

Én 14/L vagyok és tavaly nekem is volt egy ilyen fajta ötletem, de mivel nekem nincs nagy bátorságom ezért elvetettem az ötletet. Biztos számos dolog van ami örömet szerez neked. De ha semmi sem segít ezek közül, akkor beszélj egy olyan felnőttel, aki ismer és szeret, és baromira megbízható. Akkor tőle kérj tanácsot! :)

2013. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szombathelyen lakom szóval sok iskola van:)

Hát bárcsak a gyerekek tudnák... mindegyik tanár rohadtul utál ... Az lehet , de mondjuk úgy, hogy eléggé sok haverom volt eléggé sok iskolából és egy se maradt... szóval nem tudom mennyire lenne jó ötlet még a végén ott is elkezdenék.

2013. júl. 21. 00:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal engem dílernek néztek egy félreértés miatt.. És még jöttek a "kuncsaftok" is , én meg csak ott álltam értetlenkedve... Osztályomba is körbement a dolog és magyarázkodhattam eleget... De semmi nem lett belőle.. Aztán rá egy évre már senki nem emlékezett rá :)
2013. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!