Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszédes lányból nagyon...

Beszédes lányból nagyon csendes lány lettem. Mit tegyek, hogyan változzak vissza a régi énemmé?

Figyelt kérdés
Kissé önbizalomhiányos is vagyok, leginkább a beszélőkémmel van baj hosszabb ideje, nagyon nem tud semmi okosat mondani... Ezért inkább hallgatok, ezt pedig furcsának találják az emberek. Kissé dilinyósnak is néznek egyesek, pedig nem vagyok az, csak pár éve olyan dolgok történnek velem, amik miatt zárkózott lettem. És nagyon lassan jön a javulás, de engem már eléggé zavar a dolog.. Főleg mert az emberek nem vesznek komolyan pont ez a viselkedésem miatt. Megbízhatatlannak is tartanak, pedig régen nem voltam az, sőt az emberek mertek rámbízni nagyobb dolgokat is (pénz kezelése, szervezés). Valamiféle depire gyanakszom. És a legnagyobb baj, hogy nem igazán van kivel ezeket megbezélnem. Igy, egyedül cipelni ezeket a lelki dolgokat pedig elég nehéz. Annyira megváltoztam...
2011. aug. 2. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy rájöttél, valami nincs rendben, már jó. A változás csak az akaratodon múlik. Újra bizonyítanod kell, hogy elismerjenek, de mindenek előtt újra meg kell ismerned önmagad.
2011. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VЗLЭM ЬДЯMIT MЗGЪЭSЗLHЭTS, IЯJ PЯIVIT!
2011. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz mélyen magadba és gondolkodj el rajta, hogy mi okozta ezt a változást, és azzal próbálj kezdeni vmit. Értékeld át esetleg beszéld meg az illetékessel vagy egyszerűen csak úja idézd fel és rájössz, hogy nem is akkora dolog és rakd fel az emlékeid polcára a többi dolog közé. Ha egyedül nem megy keress fel egy ismerőst ez jó kapcsolat erősítő is lehet így biztos visszanyernéd az ő bizalmát. Ha félj az ismerős előtti kibontakozástól válasz egy szimpatikus hivatalos "lélekgyógyászt". (pszichológus)
2011. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lettem,azt nemtudom miért.De olyan rossz.És próbáltam már változtatni,de nem lehet. =(
2011. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dumcsizz minél többet,ha nagy a gond akkor írj e-mailt majd beszélgetünk,ha nem tudsz kivel :) Ne aggódj nem vagy depis csak rossz hogy a mindennapi dologkat nem tudod megbeszélni.Privibe küld el e-mailod,mert ha itt (tanultam belőle) mindenki irogat hogy ezmeg-az.És akkor beszélgetünk amiről akarsz,suli sztárok,hírek állatok amiről akarsz.És akkor segítek cipekedni :) :D Nem jó dolog magadba folytani :( Régen én is ilyen voltam a barátnőm segített ki belőle!



Rebus

2011. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!