Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy a környezetem...

Mit tegyek, hogy a környezetem ne nyomjon le?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy erős jellemű, nagy hangú csaj. Ehhez pedig egy cseppet sem előnyös külső társul. (nem részletezném, és képet sem küldök) A diszkrétebb fiúk elkerülnek, a vadabbak pedig bántanak. Voltak barátnőim, de a legtöbbel azért szakítottam meg a kapcsolatot, mert rám akarták erőltetni a saját elveiket. Mivel a sajátomnak hangot adni nem tudtam, ahogy azt ilyenkor kéne, ezért inkább elkerültem őket és egyedül maradtam. Sosem tudom már meg, hogy melyikük lett volna nyitott egy másik nézőpontra, az enyémre. Az, hogy piszkálnak az emberek néha, nem is fáj annyira mint az, hogy kikerülnek, vagy nem vesznek komolyan. Az én véleményemet senki sem kérdezi, persze tudom ez leginkább az én hibám. Viszont ilyenkor üvölteni tudnék. Arra sem kíváncsi senki, hogy mit érzek. Az életemből hiányoznak az apró kedvességek. Egyszerű dolgok, minthogy ha például megy az osztály az utcán valahová és lemaradok, akkor megvárjon valaki. Vagy csak beszélgetne úgy, hogy teljesen elfogad és nem érzem minden mondatából, hogy meg akar változtatni.


Bárhová megyek, bármilyen környezetbe, csak egy senki lehetek. Mit tegyek, hogy érvényesülhessek?


2013. júl. 28. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:/
2013. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16
2013. júl. 28. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

az a baj h nincs önbecsülésed.hidd el,engem is sokszor megpróbáltak megváltoztatni,de ha hülyeségnek éreztem amit mondtak,akkor kiálltam magamért.az igaz barátok maradtak,a többi lépet.am hol laksz?nincs a környéken művelődési ház,ahol vannak programok és tudnál ismerkedni?állj ki magadért.lehet h nem vagy annyira szép,de sok csajt ismerek aki egyenesen ronda és még is tud érvényesülni... csak légy erős és életvidám,akkor szépnek fogsz tűnni ;)

2013. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fenti felcsattanás olvasva nekem az jött le, hogy van ott ész bőven. Magasan a többi tyúk fölött lehetsz.
2013. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!