Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a szerelem elsőlátásra? Az hogy meglátod, telyesen ismeretlen és mégis olyan hatással van rád, mint egy hurrikán? A gondolataid csak körülötte forognak, és állandóan a közelében akarsz lenni? (Lány)

Figyelt kérdés
Fiúk is érezhetnek ilyet? Amikor egy pillantás tőle felér bármilyen ajándékkal? Előre is köszönöm a válaszokat:-)

2013. jún. 26. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ajjjaj! Nagyon is létezik! Sajna, ritkán lesz belőle vmi. Uis a legritkább, h ilyenkor a másik is hasonlóan érez. Ha ez esetleg összejön, abból életreszóló kapcsolat lehet. Persze, amikor azután kiismeri egyik a másikat, még változhat az érzés, a vélemény.


Seregben hülyéskedtünk egymással:

- Nézd, de jó csaj!

- A megszólalásig jó.

- Miért?

- Csak meg ne szólaljon. Már beszéltem vele. :(


56/F

2013. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, én pont ilyenbe futottam bele. Első látásra vadítóan tetszett, ő volt talán a legszebb lány eddig akit valaha láttam. Aztán kiderült, hogy pont ugyanolyan belülről, mint kívülről. És igen, nagyon jó érzés volt, mikor rám pillantott, vagy meg tudtam nevettetni. Szabályosan büszke voltam magamra néha. Tehát a fiúk is érezhetnek ilyet, én vagyok az élő példa rá.
2013. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket szép válaszokt:-)
2013. jún. 26. 08:12
 4/6 anonim válasza:
78%
NEM!nem létezik első látásra nem tudod hogy milyen belülről csak azt látod hogy hogy néz ki úgyhogy maximum tetszhet egy lány/fiú amikor először meglátod
2013. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
21%
IGEN IS LÉTEZIK! Az hogy már amikor meglátod érzed, hogy ő kell neked és utána ismered meg a belső tulajdonságait de az sem változtat a legelső érzéseden! Ez szerelem első látásra!
2013. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van, nálam is ez volt :)
2013. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!