Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép lányok maguktól tényleg...

A szép lányok maguktól tényleg nem írnak rá egy ismeretlen fiúra sem ismerkedési céllal vagy csak én nem vagyok az esetük?

Figyelt kérdés
Mert megfigyeltem, hogy mióta facebookon fent vagyok csak olyan lányok írnak rám, akik nem vonzóak a számomra, de úgy a többi fiú számára sem és ezt nem csak én állítom, nem egy lány be is ismerte közülük és hát tényleg valljuk be, kevés az a fiú, akinek egy erősen túlsúlyos vagy egy férfias arcszerkezetű lány vonzó lenne.

2013. jún. 21. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek írnának? Csapják nekik a szelet elegen.
2013. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaz..minek írnának?? 1 ilyen lányra legalább 1000 pasi jut ilyen társkeresúkön.
2013. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
de ráírnak csak jól kell csinálni a dolgokat :))
2013. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Én soha nem írok rá ismeretlenekre, de nem tartom magam szépnek.
2013. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

minek írjon valaki, aki valószínűleg élőbe is tud ismerkedni ? :)

19/L

2013. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én ha vkit pl innen bejelölök vagy bejelöl ráírok..de ha valakit látàsbòl vagy hallàsbòl ismerek ès bejön meg egy vàrosban lalunk akk max bejelölöm..ha akarna valamit írna,nem? Nem akar,nem ìr csak visszajelöl.és akkor még nem égtem be:)
2013. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6

engem ha bejelöl egy csaj akit ismerek és bejön akkor sem írok rá, ha bejelölt akkor írhat is :DD

már elég sokszor előfordult ez, lehet mindig elku.rtam az esélyem :DD

2013. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik a sràc elidőzök a kèpén max, de soha senkire nem írnék rà, a facebook nem társkereső, azért van hogy az ismerőseinkkel tudjuk tartani a kapcsolatot, de ha bizonytalan vagy magadban küldj egy kèpet, majd én megmondom, hogy a külsőddel vannak -e a bajok.
2013. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

pedig valamit valamiért:)Legalább valami olyasmi visszajzést adhstnàtok hogy megkérdezitek:szia,miért jelöltél be vagy ilyesmi..és akkor èn mernèk ìrni:)

2013. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

hát én elég lusta ember vagyok :DD

2013. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!