Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legnevetségesebb...

Mi volt a legnevetségesebb dolog amiért megakartak verni? :D

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy buliban odajött (inkább tank módjára odasietett), 2 cm-rel az orrom előtt megállt egy 2ajtós szekrény, és megkérdezte mire verem ennyire magam? Köpni nyelni nem tudtam, majd közölte hogy 2 pillanat alatt helyrepofoz, ha nem húzok el onnan. 17 voltam akkor, ja és lány vagyok
2013. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik nem annyira nevetséges, egy cigánycsapat eljátszotta a villamoson előttem, hogy éppen találtak az ülésem alatt egy aranygyűrűt, ami tuti arany, nézzem csak meg, de neki nem kell, ha nekem kell, adjak érte valamennyi pénzt. Mindenképp jól járok, mert ha megveszem tőle és elviszem bizományiba rengeteget kaphatok érte. Én elküldtem őket, de egy idős nénire mellettem rászálltak és én meg mondtam a néninek, hogy csalók, ne vegyen tőlük semmit. Na erre teljesen kiakadtak, le akartak szedni a villamosról, hogy mit pofázok bele az ő bizniszükbe, de hálistennek leszálltak.. Én is lány vagyok.
2013. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából ez egy barátommal történt,de vele voltam én is.

Angliában voltunk és jött szembe egy fogatlan lány a pasijával,meg egy majdnem üres whiskys üveggel.

Valamit elkezdett motyogni,erre a haverom odaszólt (magyarul),hogy "Egészségedre!".

Ezután csaj,majd a pasija is meg akarta verni :D

De végül csak azt mondta,hogy "b+ a 3 k.anyádat,az kicsi farkaddal" :D

2013. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van ennyi bunkó ember.Lehet ez lesz a végzetem de egy jó csajhoz akkor sem bírnék hozzá ütni ha az életem múlik rajta...
2013. aug. 1. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!