Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Tudom nem nagy gond, csak kissé meglepődtem a helyzeten.

A "barátnőm" (mert már nem is tudom mit gondoljak) megkért, hogy amíg ők külföldön vannak, menjek át hozzájuk egyik nap (mert a többi napra már van ember) és etessem meg a macskájukat.

Gipszben van a kezem (ezt ő tudja) tehát bicajjal nem mehetek keresztül a városon.

Bérletem nincs, ezzel is tisztában van.

Igaz, oda-vissza összesen 4 BKV jegy kéne, de ő kijelentette, hogy nem tudná ezt kifizetni nekem (alapból meg sem fordult a fejemben, hogy elkérjem az árát, ő hozta fel), úgyhogy próbáljak meg lógni a járatokon.

(persze NEM 1-2 megállóról van szó)

Most ha nekem van pénzem sok 10 ezer forintos utazásokra (alapból sem csórók), akkor ha már szívességet kér tőlem, miért így áll az egész dologhoz?


2013. júl. 23. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutna így megkérni téged. Inkább mondd azt, hogy nem tudsz menni, biztos van más is, aki közelebb lakik, vagy vigye át addig hozzád a macskát.
2013. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pofátlan a lány.
2013. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem normális :(

Mondd meg neki, hogy intézzen mást, vagy jöjjön haza ő aznap

2013. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból kihasznál mond meg neki hogy nem tudsz elmenni amiket elmondtál abból az okokból de ha még nem tett neked szívességet meg hogy gondolja ő azt hogy te törött kézzel átfurikázod magad az egész városon! Jó vastag bőr van a képén már bocsánat.
2013. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!