Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj, ha idősebb pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha idősebb pasikkal ismerkednék, mert a saját korosztályom lúzer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves lány vagyok,jelenleg dolgozom,és tanulok is.

Kevés szabadidőm van,viszont ha van,szeretném magam jól érezni.


Beleuntam a saját korosztályomba (19-20-21 éves pasik),

mert eddig akárkivel próbálkoztam,kudarc volt.

Tehát sokan szülőkkel élnek,itt a nyár egy strandra nem lehet elmenni velük,mert kevés olyan az osztálytársaim

közül,aki dolgozna.


Volt hogy randiztam egy sráccal,és akkor benyögi hogy ne menjünk sehová,mert neki nincs pénze,diákmunkát meg nem vállal,mert dög meleg van,meg ez,meg az anyuci apuci viszont pénzt nem ad,rohadjunk a szobában......

Én nyári munkán dolgozom,6 ó-ban a MC Donaldsban,kisegítő vagyok egy bárban,néha hétvégén szórólapokat osztogatok.

Tehát gáz,ha inkább 25-30 éves,de önálló pasikkal ismerkednék?

Nem arról van szó,hogy meghívatnám magam,fizetném az én részemet mindenből,viszont annyi pénzt én sem keresek,hogy a pasinak is én fizetgessek,volt olyan,aki ezt is elnézte volna.

Megbeszéltük hogy elmegyünk moziba+kajálni,erre félúton kiderült hogy nincs annyi pénze.....



2013. jún. 19. 12:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
nem, én is ezt teszem!
2013. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

ma 12:55



neked is hasonló tapasztalataid vannak?

2013. jún. 19. 12:56
 3/35 Nosco ***** válasza:
Ismerkedj akkor idősebb pasikkal. A TE életed és a TE döntésed. Felesbe fizetni a dolgokat mégis csak könnyebb.
2013. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj! Én is ezt tettem :) és jővöhéten költözünk össze :)
2013. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól teszed,én is így vagyok ezzel.....

21 éves vagyok,3 munkahelyen ingázok nyáron

a pasi ismerőseim közül viszont nem sokan....én frászt kapok a korombeli pasiktól,de most lassan másfél éve van párom,28 éves.nagyon jól megvagyunk,most úgy néz ki megyünk Londonba,és nem az ő pénzén,közösen gyűjtögettünk :)

2013. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

19 évesen már olyan időssel kezdesz akivel csak akarsz...

A 25-30 éves férfi korosztály meg nem olyan extrém hozzád képest korban, elvégre ők sem akarnak még sokan családot alapítani, majd később.

2013. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%

"Tehát sokan szülőkkel élnek"

Fú, igazad van 19évesen már rég meg kellett volna vennünk a saját házunkat. Elvégre jó esetben 22évesen diplomázunk és utána egyből 1milliós fizetést kapunk egy munkahelyen akkor már 24évesen meglehet a ház.

Azt meg baromira nem értem, miért nem lehet elmenni egy strandra, mert az osztálytársaid közül kevés, aki dolgozna. Vannak 1000ft-os tóparti strandok is...

2013. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Egy valamit nem értek. Egy 20-21 éves srácnál miért gáz, ha szüleivel lakik? Én 21 vagyok, rendesen dolgozok, és mégis szívesen lakok a szüleimmel.

21F

2013. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
ilyenek a bmw-s pasik utan futo kis rib@ncok:))
2013. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
na ja sok ribanc azt hiszi 21 évesen mindenkinek saját háza van magyaroszágon....holott őkmaguk meg csórók, de a férfitől elvárnák a saját lakást,ribancok.
2013. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!