Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki megcsömörlött a Facebook-tól? Megírnátok ennek az okát?

Figyelt kérdés

Engem pl. az is zavar, hogy az élö kapcsolataim is kiürültek, miután a barátaim, ismeröseim felmentek a Facebook-ra.

A találkozások, beszélgetések, igazi e-mailek/levelek helyett csak itt lehet már üzengetni egy-két sorban.

Àllandóan bent vannak, de sok mindent nem csinálnak.

Ha véletlen nem lájkolok, akkor rámírnak.

Meg esetleg egy "Hogy vagy?"

Szerintem ez szánalmas, így leépülni.

Ti ezt hogy látjátok?


2013. aug. 7. 13:39
 1/9 Froncsi válasza:
100%

Osztom a véleményedet.

4 éve senki nem jött hozzánk haverjaim közül. Ha én nem járnék el hozzájuk, hogy találkozzam velük, akkor maximum a facebookon szervezett eseményeken találkoznánk -.-

Felhívom telefonon, és megkérdezi, hogy: "miért nem facebookon írtál?" <<-- EZMI??????

Siralmas jövő elé nézünk, ha így folytatjuk.

2013. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"miért nem a facebookon írtál?"

Igen, pontosan, és én ettöl sírni tudnék.

Ha így haladunk, nagyon magányosan fogunk élni.

Mert a Facebook egy "kirakat", felrak valamit a boldog párkapcsolatról, közben tudom, hogy már külön vannak...

Szóval nem tudom, mit is szóljak erre.

Mindenesetre nem lájkoltam.

H hívom, akkor gyakran nem ér rá...

"À most nem jó..."

"Olyan sokat beszélsz, nem is tudom követni..."

Holott valamikor ö beszélt sokat, söt, sokszor csak ö beszélt, mi meg hallgattuk a dolgait...

Tehát épül le szellemileg, ami már megdöbbentö.


A másik barátnöm cicás és állatos képeket nyomat föl, holott tudom, hogy nincs is állata, és sose említette, hogy szeretne.

Tehát ez is falsch egy kicsit.


Hát jó, én is nyomulok még egy darabig, aztán meglátjuk..

Kicsit eddig ezt szégyelltem, hogy csak én akarok találkozni...

2013. aug. 7. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon furcsa, hogy mindenki mindent kiposztol és már nem tudsz senkivel elmenni valahová anélkül, hogy elővenné a telefonját, a képedbe fotózna és kiposztolná. Emellett jelölgetnek elég fura idegenek is.
2013. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hála istennek az osztálytársaim fiúk része nem merült bele a facebook, ugyanúgy eljárunk focizni, filmet nézünk, átmegyünk egymáshoz stb... :D (14/F)
2013. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes filter, hogy ki a barát, és még elszegényedni se kell hozzá (mondjuk értem én, megvót má). Emellett jelentős versenyelőnyöd van a taknyát folyató függő mocsok fajtájukkal szemben.
2013. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ösnek:

Ezt a stílust nem egészen értem.

2013. aug. 7. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:

1. magától békén fog hagyni, aki nem alkalmas barátnak

2. hülyék közt átlagosnak lenni zsenialitás - pl. munkaerőpiacon, pl. vállalkozóként, pl. médiában, pl. művészként, érted, versenyelőny.

2013. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-esnek reagálnék:

1. magától békén fog hagyni, aki nem alkalmas barátnak

Èpp ezért vagyok egy ilyen kapcsolati válságfélében, mert úgy látom, egyik sem alkalmas barátnak.

Felhígulás, üresség, igénytelenség.

Hogy lesz ez?


2. hülyék közt átlagosnak lenni

Ùgy érted, normális ember nem töltöget fel minden vackot és nem számolja a lájkokat?

Aki itt tart, az már kvázi el is hülyült?


Öszintén szólva én az átlagosnál kicsit többre tartottam eddig magam, de mostmár én sem tudom, ki is az átlagos...

Egyelöre még a régi ismerösökhöz tudom mérni magam...

2013. aug. 8. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Ez egyértelműen JÓ. A probléma az, hogy még most nincs senki a képben, de ez nem olyan egetverő. Paradox módon elég sokszor van az úgy, hogy valamiféle tematikus cseten vagy fórumon találsz igazi jóarcokat, akikkel eleinte csak a közös érdeklődés, később az emberi jóság kovácsol össze titeket. Nem is paradox... :) Kocsmánál olcsóbb, diszkónál alkalmasabb a beszélgetésre, a könyvtárnál meg sokkal tömegesebb és tematizálhatóbb :) Ahhoz persze kell már egy kis szerencse, hogy akadjon környékbeli is közte.


2. Úgy értem, igen. Az átlagosság vagy a normalitás meg részemről csak egy ködös sacc valami elfogadhatóbbra. Olyan emberre, akiből nem hiányzik lényegesebb emberi dolog, de nem is esik a ló túlsó oldalára, és kész. Akit betemet a függés, arra vagy vársz, vagy nem.

2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!