Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg úgy kell élnünk az...

Tényleg úgy kell élnünk az életünket ahogy az éjjel nappal budapestben az emberek?

Figyelt kérdés
Sztem igen. Az a való élet. Vagy tevedek? Ha igen miért?

2013. aug. 9. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tevedsz, kisember. Az minden, csak nem a valóság.
2013. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dafuq? Annak több mint a fele színjáték.
2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az meg van rendezve. De éld úgy az életed, ahogy jól esik, és meglátod az eredményét! Nekem például vannak fontos értékek az életemben, szóval felejtős egy telehere regény forgatókönyve.
2013. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az 1 kiba..tt film!

Úgy élj, ahogy jól esik. Nekem ez az életfelfogásom. Csak normális legyél és legyen sütnivalód, ami az énbp sztároknak pl nem igazán van.

2013. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy nincs munkájuk, esetleg minimálbéren élnek, de a H&M-ben tudnak vásárolgatni. Én is szeretnék így "élni"... -.-
2013. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Te jó ég, ez most mekkora baromság amit kérdeztél! xD

Én megnézem a sorozatot nem is azért... de mi a fenének kéne neked úgy élni mint egy SOROZAT KARAKTEREINEK??? Ember, legyen saját életed, azt éld! :DD

2013. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen élj úgy ,mint ők. Bas@d meg a lakótársaid,mindegy, hogy haver csaja vagy sem, legyél drogos,ne legyen munkahelyed,legyél kemény legény aki bárkinek beveri a fejét, legyél terhes fiatalkorban,árulj hot dogot az utcán abban a reményben,hogy meggazdagszol,szard le a szüleidet,még ha támogatnak is anyagilag és különben is nehogy már valaki is bele merjen szólni a te felnőtt életedbe,sz@rjál le és taposs el mindenkit,csak így érvényesülhetsz, legalább egyszer legyél b@#i vagy leszbikus és költözz össze olyanokkal akik megeszik a kajádat a hűtőből és nem hagynak aludni amikor pihenni szeretnél,mert véletlenül éppen van munkahelyed.

Kéjjel Nappal

2013. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A való életből merítik a helyzeteket, de sztem inkább felakarja hívni a figyelmet bizonyos dolgokra amikre nem figyelünk oda a mindennapokban. Ettől függetlenül semiképp sem kell követni azt amit a tv-be látunk.
2013. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
cionista züllesztő propaganda.
2015. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!