Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 1 nappal előbb megyek...

Ha 1 nappal előbb megyek nst-re mint ahogy vissza hívtak, nem csinálnak nagy bajt belőle nem?

Figyelt kérdés
31-re hívtak vissza,de én holnap mennék,csak nem lesznek kiakadva nem?
2012. okt. 29. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk esély sem volt rá, mert időpontra kellett menni. 5Nst volt és ha előbb mentem volna akkor nem kerültem volna rá, mert mindenki időpontra ment, plusz az osztályon fekvőknek is ott csinálták az nst.

amúgy nem tudom, hogy miért kell nem betartani az isőpontot

2012. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanúgy volt, mint ahogy az első válaszoló írta. Időpontot kellett kérni és név szerint szólítottak.
2012. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Be vannak táblázva, nem véletlenül adnak időpontot. Én 1x késtem 10 percet és leordították a fejem, hogy most csúszik az egész. Esetleg hívd fel őket, hogy nem tudsz menni és cseréljék el az időpontodat valakiével.
2012. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nálunk csak a nap van megadva semmi név szerinti időpont.

amúgy a lányomat kellett orvoshoz vinnem és hiába kértem nem tudtak más időpontot adni.

2012. okt. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!