Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lesz valaki visszahúzódó...

Mitől lesz valaki visszahúzódó, vagy elutasító?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, mert én is ilyen visszahúzódó vok. 17f. De mitől alakulhat ki? Óvodában is ilyen voltam már. Szerencsére a mostani osztályomban van akit kedvelek, de van olyan osztálytársam is, aki ilyen. Egy másik csaj évfolyamtársam is nagyon kilóg a sorból. Vagy ez valami betegség? Ha az, milyen? Félek az emberektől, és csúnyának látom őket vagy tarok tőle, ha beszélgetni kell velük.( új emberekre értem, nem a családomra vagy az osztálytársaimra)

2013. aug. 17. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a lelki beállítottságod.
2013. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Mindig nagyon érzékeny voltam és nem tudtam/tudok rajta változtatni :S

De mitől alakulhat ki?

2013. aug. 17. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bántottak kiskorodban?Vagy valami rossz gyerekkori emlék?

Egyébként pl. nálam szerepet játszottak a negatív tapasztalatok és a szekálások.

2013. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kiskoromban apám nagyon erőszakos és indulatos és veszekedős volt :S

Am nem szekáltak csak kb hatodikban és7-ben utána nem volt probléma.

2013. aug. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!