Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet magának való,...

Hol lehet magának való, visszahúzódó fiúkat találni?

Figyelt kérdés

Olyanokat, akik otthon ülnek és tanulnak. Lehet mondani: törtetnek. De nem a pénzért, meg, hogy mások fölé emelkedjenek, hanem mert lexikális tudást szeretnének, majd annak segítségével hozzátenni a világhoz.

Tanulás után pedig sportolnak és/vagy a hobbijukkal foglalkoznak?

Tehát akik maximalisták, de talán nem a negatív értelemben, nem másokon átgázolva és azért van életük is, csak nem olyan pörgősek, mint egy hadd mondjam így (nem tudok jobb kifejezést, és nem sértésnek szánom ezt se): átlag fiatal.


A legtöbb fiatal bulizik, társaságban, közösségekben van, és számonkérés előtt tanul egy éjszakát. Szóval buli-buli-duma-kocsma-társaság-kirándulás barátokkal - tanulás -buli - tanulás.

A legtöbb helyen ilyeneket is találok.



Eléggé kishitű vagyok, nem bízom magamban, és az, hogy az életformámmal egyedül érzem magam, még kishitűbbé tesz.


Társban hasonlót szeretnék. Mármint nem kishitűt, hanem "maximalistát".

Úgy gondolom, magamat is könnyebben elfogadnám egy ilyen mellett, egymást is könnyebben elfogadnánk. Akármilyen aranyos is a másik, ha ő is a laza, "fiatalos" életmódot követi, előbb-utóbb különbözni fogunk, vagy csak még jobban lerombolja a nem létező önbecsülésemet az amúgy tuti 100% jóindulatú "beszólogatásaival".


20/l


2013. jún. 11. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túl negatívan nézel erre a dologra.

Persze értem honnan indulsz ki és igazad is van, én jó ötletnek tartom, hogy magadhoz hasonló párt keress ilyen téren is. Viszont ez nem lesz ám olyan könnyű, mint egy "átlag fiatalt" találni.


Persze ettől függetlenül én is ezt az elvet vallom, nem állnék le olyannal, akivel ennyire különböznénk... csak tudod, meg is kell küzdeni érte, ha tényleg olyat szeretnél, akivel passzoltok sok téren.


Egyébként én sem vagyok a nagy bulizós fajta, de azért időnként egész jó tud lenni. 2013 előtt sose buliztam még, de idén kipróbáltam és nem is olyan rossz, pedig előtte azt hittem, hogy nem nekem való... Mondjuk ettől függetlenül nem ott élem az életem, inkább magamnak való vagyok.


Na mindegy... ez már csak szócséplés azt hiszem részemről. Szóval... én azt hittem már sose találok senkit, aki hasonló hozzám, de most végre sikerült megismernem egy ilyen lányt :) Hihetetlen a hasonlóság :)


Szóval fel a fejjel neked is... nem tudok ötletet adni pontosan HOL keresd azt a srácot, de előbb utóbb rá fogsz találni, csak legyen türelmed.


18/L

2013. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Diszkóban, kocsmában egyszerűen nem tudok lazítani.

Diszkót két óra után megunom - addig partyarc vagyok, addig a két óráig :D -, a kocsmás témák meg nem az én témáim.


Van olyan közösség, társaság, ahol elvagyok, feltöltődöm. De nem minden nap, meg nem szorgalmi időszak közepén péntektől vasárnap estig. Vicces lenne, ha a pasim el akar menni én meg nem... :D

2013. jún. 11. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen az oldalon egy csomó ilyen van...:D
2013. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DeeJay Arnee válasza:
Nekem rohadtul jó átlagom van,de tanulni nem tudok:D Nem megy,unom.De attól lehetünk haverok:D
2013. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bruce_Wayne ***** válasza:

létezik ilyen,de a korosztályodban még kevésbé jellemző.Idősebb körökben már nem annyira prioritás első a bulizás.

Nehéz helyzetben vagy mert az ismerkedési helyek a leírt elvárásaid tükrében lényegesen leszűkülnek, házibulik,szórakozóhelyek kilőve hisz oda feltehetőleg nem járnak ezen beállítottságú személyek.Talán próbálkozhatnál egyéb közösségekben,klubbokban,valamilyen közös érdeklődési kör keretében (pl:sportesemények,szabadtéri vagy akár játékos rendezvények,táborok), illetve a modern kor vívmányai közül ajánlanám hogy regisztrálj társkereső oldalakra, ott kényelmesen keresgélhetsz megfelelő személyt a valós idejű találkozáshoz :)

2013. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hasonló érzéseim vannak nekem is...

Utóbbi időben ébredtem rá milyen maximalista is tudok lenni,néha már el is keserít :D

2013. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és a barátom is.:)

Egy sportegyesületben ismerkedtünk meg és nagyon harmonikus a kapcsolatunk.


Én 21/L, ő 23/F

2013. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.:

Köszönöm! :) Ez biztató :)

Nektek sok-sok boldogságot!


Bruce_Wayne:

"Nehéz helyzetben vagy mert az ismerkedési helyek a leírt elvárásaid tükrében lényegesen leszűkülnek, házibulik,szórakozóhelyek kilőve hisz oda feltehetőleg nem járnak ezen beállítottságú személyek."


Pont ez az :)

Járok közösségbe bizonyos közös érdeklődés alapján, pontosabban egy bizonyos közös dolog fontos nekünk. Ott az a baj, hogy túl komolyan veszik, így fojtva érzem magam.

2013. jún. 12. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.... 23/F
2013. jún. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon jól beírta, aki ilyen, hogy ilyen.

Ez némileg megnyugtat.


De HOL tudnék ilyenekkel ismerkedni?

(Amúgy bp-i vagyok)

Van, aki erre is válaszolt, leírta, ő hol ismerkedett, neki köszönöm :)


A többiek leírnák? :D Ha más nem, hogy ők hol fordulnak elő, hol keressek ilyeneket?

2013. jún. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!