Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a rossz velem?

Mi a rossz velem?

Figyelt kérdés
Szoval 14 eves vagyok. Szerintem nem vagyok tul szep, de ha kimegyek, sokan megneznek es beszologatnak. Ez nem is zavar annyira (csak ha mar ilyen 60-70 evesek csinaljak).A lenyeg az, hogy egyre jobban egyedul erzem magam. Egy legjobb baratnom van, vele mindent kitargyalok, megbeszelek. Van meg par baratnom, de oket nem annyira erdeklem, es engem sem ok. Mindegyikukkel osszevesztem valamikor, kibekultunk, de ott van koztunk a 'fal'. Egy fiu erdeklodott irantam rendesen (nem virtualisan), az is mar 2 eve. A legjobb baratnom mas, o tipikus szepseg, de neki sincsen tul sok baratja, mert neki nagyok az elvarasai (de nem a nepszeruseg vagy a kinezet erdekli). Szoval az egesz nyaram ugy telt hogy fekszek es olvasok. Vagy otven konyvet kiolvastam. Es mar meg sem probaltam talalkozni, beszelni valakivel. Egyre rosszabbul erzem magam attol, hpgy kozeleg az iskola, mert egy baratno(félé)mmel sem beszeltem onnan. Igazabol most ez az egesz eleg ertelmetlen kis tiniszarsagnak tunik, nem is tudom miert irtam ki, csak meglattam az egyik kortarsamat aki tette fel a kepeket a rengeteg baratnojevel, fiujaval. Es emellett meg kituno tanulo. Ehhez kepest annyira semminek erzem magam. Az egesz hulyeseg? Mit kene csinalnom?

2013. aug. 21. 21:36
 1/6 Gyémántlány ***** válasza:

Úgy sosem fogsz barátokra lelni, ha a szobádban fekszel és csak olvasol. Kellenek ilyen napok (hetek) is, de, ha végig ezt csinálod, sosem ismerkedsz meg senkivel!

Én mindig ezt a tanácsot adom a magányos kérdezőknek: Új hobbi! Keress valamit, ami érdekel! Tegyük fel, szeretsz fotózni. Csinálj egy blogot és tedd fel a fotóidat! Pár hónap, ha jól megy csak néhány hét, és tuti, hogy lesznek páran, akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek, mint te. Aztán, ha nagyon nem mennek a dolgok, írhatsz "hirdetést" GYIK-ra, hogy beszélgető partnert keresel, megemlíted a korodat, és, dolgokat, amiket szeretsz. Biztosan találsz olyan lányokat vagy fiúkat, akikkel aztán jól kijössz majd.

Sok sikert! :)

2013. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) Igazabol a tavalyi evemben alig olvastam (bar sokat kellett tanulni) es helyette a szabadidomben eljartam a baratnoimmel, akikben utana egytol-egyig csalodtam, es ugy gondoltam, ) hogy inkabb csinalom azt ami engem jobban szorakoztat (olvasas, csaladdal, legjobb baratnommel levés). Most, hogy kezdodik az iskola elbizonytalanodtam. Inkabb legyel azokkal a baratnoimmel is, akik nepszerubbek, viszont egyenesen utalom mar oket, vagy a baratnommel, akivel jol elvagyunk, de azert ketten megis csak keves mar neha. Szerinted melyik jobb?
2013. aug. 21. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a gondolkodásoddal is van egy kis baj. Hát ha nem igazán érdekeled a "barátaidat" és ők sem érdekelnek téged, akkor nem barátok. És ha utálod a népszerű "barátnőidet", miért nevezed annak őket? És egyáltalán miért lennél velük?

Amúgy miért vagytok kevesen ketten? Azt ajánlanám próbáld meg őt értékelni. Ne azt keresd, hogyan találhatsz még újakat. Ha visszagondolok, a mostani életfelfogásommal, gondolkodásommal, nekem egy barátom sem volt. Szóval szerintem jól becsüld meg! Egy barát többet ér 1000 havernál is! Legyél vele és próbálj meg ismerkedni az ő baráti körével, már ha olyanok akikkel szívesen együtt vagy.

2013. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat az a helyzet, hogy o joban van nehanyukkal, akik nekem csak csalodast okoztak. Nem vagyok veluk szivesen, viszont nem akarom ot szethuzni sem, hogy vagy veluk, vagy velem. Es az is eleg rossz, hogy nekem csak o van, es teljesen ra vagyok utalva, neki pedig tobben is. Nem azt mondom, hogy nem eleg, csak neki sokszor van mas programja, a csaladja miatt sokat utazik, es ilyenkor en egyedul erzem magam.
2013. aug. 22. 00:57
 5/6 Gyémántlány ***** válasza:

Az a baj, hogy csak a suliban akarsz barátkozni. Ez baj, hiszen az iskolai barátok inkább "kényszerből" barátkoznak, mint maguktól. Ha olyan barátokat szereznél, akik hasonlítanak rád, lehet, hogy jobban járnál.

Olyanokkal ne barátkozz, akiket "utálsz", inkább maradj meg a legjobb barátnődnél. Te is ismered a mondást, nem a mennyiség, a minőség számít.

2013. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
küldesz képet magadról privátban? biztos nagyonm szép vagy!:) elég értelmesen írsz, és nem azt fogják nézni, hogy hogy nézel ki, hanem, hogy milyen a viselkedésed. ez a legfontosabb. ha pedig barátnőre vágysz, akkor írj neekm4!:) 15/l
2013. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!