Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek ha "annyira jó" vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyi csalódás ért,hogy mostmár teljesen elzárkóztam attól,hogy bármilyen szintű kapcsolatba kezdjek a másik nemmel.Elmondják milyen szép,jó,értelmes,intelligens,kedves vagyok,mégsem kellek komoly kapcsolatra senkinek sem...Nem egoizmus,de tényleg nem tartom magam egy kibírhatatlan embernek,odaadó vagyok,eddig mindig ugrottam,ha segítségre volt szüksége bárkinek,aki nekem fontos volt.Mégis más nők után rohant mindegyik...aki tett rájuk magasról...

íén meg biztos unalmas voltam így...Van valakinek hasonló "halmozott" tapasztalata?



2013. ápr. 17. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
van
2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még... hidd el elöbb utobb rád talál a szerelem
2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Lehet azért mert mégsem vagy "annyira jó".
2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
#2 nem is írt kort
2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Ha küldesz egy képet lehet tudok mondani valami okosat..
2013. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A környezetemtől mindig hasonló visszajelzést kaptam,hasonló jelzőket,azoktól az emberektől akikkel nem ilyen viszonyban állok...meg azért az embernek van egy egészséges önképe.Ennyi.Tisztában vagyok a hibáimmal is.24 vagyok.
2013. ápr. 17. 20:10
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
Éhes vagyok.
2013. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Miért,képről szerinted meg lehet állapítani? De ha megnyugtat a külsőmről se panaszkodott még senki éppen.
2013. ápr. 17. 20:11
 9/25 anonim ***** válasza:
18%

#7 egyetértek, teljesen igazad van

sőt, én is.

2013. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
A képről meg lehet állapítani az első benyomást amit teszel. Ha feltesszük, hogy ez gyökeresen ellentétben áll a személyiségedről leírtakkal, akkor lehet ott van a bibi, de túl sok csaj "nyáladzik" körülöttem hogy egyik másik barátnőjük milyen szép, közben meg bottal nem piszkálnám meg. Ezt nyilván nem rád értem, mivel nem tudom hogy nézel ki, éppen ezért írtam amit írtam. Egy objektív szemlélő sokat segíthet néha..
2013. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!