Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy 13 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 13 évesen nem jártam senkivel és senki nem volt belém szerelmes illetve nem hívott senki randira?

Figyelt kérdés
Már a barátaim többsége randizik de én nem. Én meg nem kezdeményezek. 13/L

2013. máj. 2. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Jöhetne már a világvége...
2013. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

igen. Én még 17 évesen is így voltam.

20L

2013. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez lenne a normális...
2013. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Hmm... ennyi idősen már rég 2 gyereket kellett volna szülnöd, EL VAGY MARADVA !
2013. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
7%
Nem, nem normális. Ne kövesd az én példámat, nekem se volt még senkim, pedig 19 vagyok. És úgy szégyellem...
2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ogh..


jaaj nee ez az "ez lenne a normális..." ugye ezeket nem valami 20-on x évesek írják?.. jó oké ne szexeljenek óvodásan, de mégis mi a francot csináljanak, még véletlenül se szeressék egymást suliban, alsóban,, MIT KÉPZELSZ?! HOGY MERSZ SZERELMES LENNI? Irány vissza az osztályba és ülj a padban amíg vége a szünetnek.


Ez tök normális természetes dolog, PERSZE KÉRDEZŐ nyugi, azzal amit te írsz sincs gond. Egyébként is lehet hogy van aki szerelmes beléd, csak hát nem mer elhívni randira,

2013. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Az is normális lenne, ha lenne "pasid". Idézőjelesen, mert ilyen korban a szex még nem átlagos dolog.
2013. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En 14 vagyok, es szerintem nem kell elsietni a dolgot. Nekem sem volt meg baratom, pedig mar tobb eselyem is volt, de semmi kedvem nem.volt hozzajuk, nem is talaltam oket szimpinek. Ne akarj csak azert baratot, mert a baratnoidnek van. :) En meg szerelmes sem voltam. :)
2013. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, velem is így volt. Én is szarul éreztem magam emiatt. 14 évesen találtam meg életem első (és remélem utolsó) párját. És ezután jöttök a fiúk, hogy akarnak tőlem valamit. Ameddig szingli voltam addig bezzeg semmi. :D De engem nem érdekel (és nem érdekelt) más fiú, csak a barátom. Azóta is együtt vagyunk, és már 16 vagyok. Ne aggódj, mindenkire rátalál a szerelem. :)
2013. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hyatt ***** válasza:
igen, normális. A barátaid többsége fura... legalább is nekem. Én tizenévesen utáltam a nyáladzókat
2013. máj. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!