Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8800 GTS (G80) Hűtés A kártya...

8800 GTS (G80) Hűtés A kártya újra van pasztázva, ki van porolva, és alapjáraton 56 fokos! FurMark 1600x1200 8x antialiasing 80 fokos full terhelésnél! Ez normális? Amúgy most k*rva meleg van, de ez gondolom senki előtt nem titok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

105 fokig nincs nagy baj, tehát nem árt neki, utána már nagy bajok vannak... nekem gt 220(overclockoltam kb 25%-ra) van és alapjáraton 50 fok körül van, full terhelésnél nem tudom mennyi, de múltkor mikor megnéztem FarCry 3 közbe 76 volt aszt hiszem...


tehát a 80 fokkal még nincs gond hacsak az Nvidia nem hazudik :P



itt a bizonyíték :)

[link]

2013. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hosszútávon is jó neki, mert hallottam hogy emiatt kezd el csíkozni, és emiatt kell megsütni! ?

2013. jún. 19. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem lassan 2 éve lesz meg és már használtan vettem, az overclockolástól néha kiakad és újra kell indítsam a gépet miatta, de amúgy nincs gond vele :)
2013. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah akkor megnyugodtam kösz mégegyszer! :)
2013. jún. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!