Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az eggyik baratnotok...

Ha az eggyik baratnotok lereszegedne mi lenne az utan a velemenyetek rola? (bovveben lent)

Figyelt kérdés
A kerdes sajnos rolam szol..ugyhogy johetnek a fejmosasok is,mert tudom,hogy felelotlen voltam.Alapjaban veve, egy rendes szorgalmas lany vagyok, jo tanulo,szeretek sportolni es tenyleg nem birom a piat,de tegnap a volt baratom szulinapjan 4 sor utan nagyon lereszegedtem,, hanytam is a tobbiek segitettek nekem, a vegen elaludtam a kanapen a lanyok lecsereltek a felsomet is egy puloverre,hogy meg ne fazzak es a vegen ott aludtam en is mint a tobbiek. Ez kb a nagy tortenetem, de amikor mar nagyon reszeg volam a volt baratom utan mentem es beszelni akartam vele minden aron, csak epp nem tudom,hogy mirol, igy szerinttem mindenki azt hiszi,hogy meg erdekel, pedig ott volt az a srac is akit nagyon kedvelek, o volt velem egesz ejjel, tett vizse torolkozot a fejemre beszelt hozzam, majd reggel haza is kisert. Ez a tortenetem, ti mit gondolnatok rolam egy ilyen egyszeres botlas utan?

2013. aug. 23. 20:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok.
2013. aug. 23. 20:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát 16 évesen elég érdekesen bulizol!
2013. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom.. es nekem is furcsa,hogy igy alakult nem is ertem, de ha mar megtortent nem fordithatom vissza, csak epp nem akarom, hogy rossz szemmel nezzenek ram egy tevedes miatt azert is erdekelne,hogy igy atlagba valyon mire szamithatok.
2013. aug. 23. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

na ettől be fogsz ájulni!

az egyik haverom/ismerősöm elmesélte, hogy ő már volt részeg. ezzel nem is lenne semmi baj, ha nem egy 12-13 éves csajszikárl lenne szó!

amúgy elég beképzelős. de utána is ugyanaz volt a véleményem róla.

2013. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én azt mondom, hogy emiatt senkinek nem szabadna elítélnie téged. Próbáld meg megbeszélni a dolgot ezzel az új fiúval. Köszönd meg a segítségét, kérj elnézést a kellemetlenségekért stb. :)
2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szarul ne érezd magad emiatt. Néha becsúszhatnak ilyen dolgok is. Lényeg, hogy ne legyen rendszeres. Bárkivel megeshet, vélemény ettől nem változna.
2013. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeket, csak volt ott egy csaj aki elegge lenezett engem emiatt, mondjuk akkor talalkoztunk elosszor es ezert vagyok kisse megijedve, meg maga az egesz amit csinaltam.. furcsa nekem.
2013. aug. 23. 21:26
 8/12 sativus ***** válasza:
31%
úristen 4 sör !! .:DD hát ez kész legközelebb ne igyál semmit !!
2013. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Négy sör, te tényleg nem bírod a piát :D


Amúgy szerintem ne aggódj, nyilván társaságfüggő, de azért a legtöbb társaságban nem egy fenenagy szociális stigma. Ha már volt pia a buliban, akkor valószínűleg az ottaniak egy része részegedett már le, ráadásul rendesek is voltak veled, segítettek, ne parázz :)

2013. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Sok ember elköveti ezt a hibát életében ( sokan többször is). Az jó, hogy legalább szégyenkezel miatta. Az igazi barátok tartják a hajad hányás közben és másnap jót röhögtök rajta együtt. Aki meg nem barát, annak meg a véleménye nem számít. Legközelebb ésszel igyál, ha már iszol.
2013. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!