Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Surgos! Elrontottam a baratnom...

Surgos! Elrontottam a baratnomek furtunuknak (slaguknak) a veget. Hogy tudnam megjavitani?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnom a csaladjaval elment nyaralni es megkertek engem, hogy amig ok tavol vannak 2 naponta ontozzem meg a viragaikat es a vetemenyesuket. Minden szep es jo, de ma amikozben ontoztem a slag vege (ahol jon ki a viz) kiesett es nem tudtam visszarakni. Linkelek 1 kepet egy slagrol es a vegerol, hogy tudjatok mirol van szo. Nem az a szokasa slag. A vege inkabb egy vizipuskahoz hasonlit. A slag: [link]

A vege: [link]

Persze nem ep igy nez ki. Gondoltam, hogy oda szkojcsozom(ragasztoszalagozom), de az feltuno lenne. Egy harapofogoval nem tudnam visszacsavarni? Probaltam kezzel, de nem ment.

Halas lennek ha normalis valaszokat kapnek es nem szidasokat a helyesirasomert, nyelvtanomert vagy azert hogy hogy lehettem ennyire bal.fek.

15\L



2013. aug. 14. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt már nem lehet megjavítani, imádkozz azért, hogy garis legyen.
2013. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan nem lehet megjavitani?! :( Mi az a garis? Mit jelent?
2013. aug. 15. 08:32
 3/4 anonim válasza:
Hát tudom milyen slagról van szó nekünk is ilyen van.Azt nem tom pontosan de van nalami nagy csavar felesegje amihez azzal kel csavarni a ´´slagot a puskához´´.azt probald meg visszacsavarni ha az jött ki.vagy ha nem az a gond akkor nem tudom mit lehet vele csinálni..
2013. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szerencsere megoldodott a problema. Rajottem, hogy hogy kell visszatenni.
2013. aug. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!