Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek van olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek van olyan lány barátotok/haverotok, aki nem jön be nektek?

Figyelt kérdés

Nálam az a helyzet, hogy az összes(!!!) fiú barátomról/haveromról kiderült, hogy valójában csak azért van velem jóban, azért jó fej, azért hallgatja meg a problémáim, azért jár velem bulizni vagy akármit csinálni, mert bejövök neki.

Csak én vagyok ilyen téren peches? Vagy ez általános jelenség, és alapvetően csak olyan lányokkal vagytok jóban, akik tetszenek?

21L


2013. márc. 26. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyannal is jóba lehetek aki nem tetszik.Ha tetszenél az már nem barátság lenne hanem bepróbálkoznék .. :D
2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van. De visszafelé ez nem igaz.
2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van.
2013. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!