Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha egy lány csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy lány csak a haverotok/barátotok, írtok nekik ilyeneket? Csak nekem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel barátok vagyunk, de az utóbbi időben nem beszéltünk más okok miatt. Most az utóbbi 3 napban elég sokat chateltünk. Nagyon kedves volt, érdeklődő, kérdezte, hogy jól vagyok-e meg minden, boldog húsvétot kívánt stb. Én is kedves voltam vele, kérdezgettem én is. Az új profilképemet belájkolta, írta, hogy nagyon jó lett, csinos stb.

Aztán amikor írtam, hogy megyek már megint olyan utalást tett, amiből én arra tudok következtetni, hogy benne lenne egy találkában. Konkrétan annyi a sztori, hogy írtam neki, hogy megyek, mert filmezünk. Erre annyit írt, hogy na gyerünk :P

Ehhez pedig mindenképpen találkoznunk kell..


Ez eddig egy nagyon egyszerű helyzet, de azért van benne egy kis csavar. Nem pont így indult a mi kapcsolatunk, nem feltétlenül barátságnak, sőt, de végül nem olyan rég visszautasított a fiú. Ezek után viszont csodálkozok hogy ilyeneket ír.



Mi a véleményetek erről a helyzetről?


2013. ápr. 1. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem belemagyarázod.
2013. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik megyéből írsz?
2013. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második, írd meg Te, hogy melyik megyéből írsz, utána én is leírom.

2013. ápr. 1. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Pest megye:)

Te?

2013. ápr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az,amit leírtál még nem indokolja egyértelműen hogy találkozni akarna veled
2013. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az valóban nem, de ami azóta történt, egyértelműen bizonyítja, hogy komolyan gondolta a találkozást. Azóta már többször is találkoztunk, filmeztünk is, és nagyon jól alakul a kapcsolatunk! :)
2013. máj. 11. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!