Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vigyázzak a lánybarátom...

Hogyan vigyázzak a lánybarátomra egy buliban?

Figyelt kérdés

Huszonéves srác vagyok, nem tanultam meg élni és társasági szituációkat jól kezelni. Van egy barátom, akivel ennek ellenére nagyon jól kijövök és tudunk jókat beszélgetni, elég jól értjük egymást (egy 16 éves lány). Néha megyünk együtt bulizni és ott ő néha iszik. Ezzel az az "egyetlen" gond, hogy mikor részeg lesz, kicsit megfeledkezik az önkontrollról és előfordul, hogy a neki szimpatikus srácokkal flörtölget (egyébként facér). Ezután, mikor már kijózanodott, hozzám jön elpanaszolni, hogy "úristen, mit tettem, máskor akadályozd meg". A nagy kérdés az, hogy hogyan akadályozzam meg a következő ilyet?


Hogyan kommunikáljak vele, hogy együttműködő legyen ilyen állapotban (is)?


Hogyan kommunikáljak a sráccal, aki épp nyomul rá, hogy nem kéne?


Aki nem mellesleg lehet, hogy szintén kicsit be van baszva és emiatt agresszív lesz velem. Verekedni nem nagyon tudok.


Hogyan szeparáljam el a lehető leggyorsabban a lányt a közegből?


Hogyan vegyem rá, ha már elkezdett inni, hogy ne folytassa? (mert ilyenkor bizony nem hallgat rám, csak utólag bánja)


Van egy nagyszájú barátnője is, akivel néha jól kijönnek, néha meg le se szarja a nagyszájú (általában akkor, mikor a barátomnak nagy szüksége van rá), ő olyat is megcsinál, hogy engem elszeparál tőle meg igyekszik keverni a szart, hogy engem minél rosszabb színben tüntessen fel. Olykor sokkal temperamentumosabban és dominánsabban tud viselkedni, mint én. :(


Egyszóval: hogyan vigyázzak rá?


Ajánlanátok valami helyet, ahol intenzív és temperamentumos szituációs játékokon keresztül megtanítanak ilyenekre?

Minden kérdéshez jól jönne egy-két ötlet. :$

Köszi



2013. szept. 3. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Neked ez nem dolgod. Mindenki magára vigyázzon, ha az említett hölgyike tudja magáról, hogy részegen könnyen kapható, akkor ne rúgjon be, ilyen egyszerű. Téged hülyére vesznek, jóbarátként SEM az a dolgod, hogy ott pesztráld a csajt. Menj te is szórakozz, ismerkedj, az egyetlen dolog, amit valóban elvárhatnak tőled az az, hogy ha azt látod, hogy valaki akarata ellenére próbálkozik a csajjal, akkor segíts neki, de ha részegen önként letérdel mindenki elé... ő baja. Belezúgtál, mi? Felejtős..
2013. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezt ne vedd magadra, de mekkora egy balf asz vagy. Dugd már meg a csajt mindenki ezt akarja.
2013. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Eleg nehez helyzet. Nem hinnem,hogy letezik valami recept,amivel megoldhato,illetve gyogyithato lenne ez a problema..a lanynak egyedul is bekene latnia,hogy hibazik,ha annyit iszik..Szerintem,amikor latod,hogy tul sok lesz es befog rugni,siman vedd ki az uveget a kezebol. Viszont atkellene ertekelned a baratsag fogalmat. Igaz,hogy a baratog segitik egymast es vigyaznak egymasra,de nem kotelesseged egesz este mellette ulni es verekedni erte. Mindenkepp beszeld meg ezt vele,es kerd meg,hogy figyeljen jobban oda magara. :)
2013. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
ne vigyázzgass rá! nem kell! egyszer azon kapod magad, hogy elmegy egy jóképű sráccal, vagy otthagy egyedül, te ülsz magad, őmeg ott csókolózik! ezt akarod ? ő nem néz többnek téged mint egy haver, vagy balek. ne tedd ki magad ilyen kellemetlen helyzetekbe, főleg ha tetszik is, akkor szakíts meg a barátságot. vagy hajts rá. nem veszíthetsz vele. ugyanis nem sokáig lehetsz az "őrangyala" hamarosan talál pasit magábak és hagyagolni fog... sajnálom ha nyers voltam. légyszi pontozzatok fel , ha szerintetek is igazam van. köszönöm
2013. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elég hülye dolog a részéről, hogy téged okol azért, mert neki nincs önkontrollja. Nem egy 12 éves kiskamasz, akire vigyázni kéne. Legközelebb ne igyon be annyit.
2013. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

-> #1

Emlékeztetnélek, hogy a csaj még csak 16 éves, ergo kiszámíthatatlanul befolyásolható, főleg részegen. A te válaszodból az derül ki, hogy ne csináljak semmit, csak ha esetleg belezúgok, felejtsem el. :) Ha megkért, hogy vigyázzak rá az ilyen bulikban, akkor sem dolgom? Jóbarátként sem? És a másik srác erőszakos közeledését hogyan akadályozzam meg? Feltesszük, hogy nem tudok verekedni, tehát csak a szófordulatok jöhetnek számításba - amik bár némely szituban igen hatásosak.


-> #2

16 évesen?? Mindenki ezt akarja???? Úgy hogy közben én húsz fölött vagyok?


-> #3

Igazából a kérdéseim mind a már konfrontációtól nem mentes helyzetekre vonatkoznak (akár a lánnyal, akár valamelyik kannal, akivel enyeleg). Ha kiveszem az üveget és tovább ellenkezik, hogy "márpedig én inni akarok, mert nem akarok szomorú lenni", hogyan győzzem meg? Valami jó kommunikációs fordulat, meggyőző hanglejtés/arcjáték, akármi biztosan létezik, ezt keresem.


-> #4

Tényleg így gondolod?


-> #5

Igen, valóban felelőtlen a részéről. De ez van, és ettől még a barátom és valahogy segítenem kell neki (ott, akkor, éles helyzetben), ha már megkért rá.

2013. szept. 4. 18:33
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

4-ik vagyok. Tényleg úgy gondolom!

De ha meg kért rá, az már a te dolgod, én biztos nem vigyáznék rá! Már csak azért se, mert lány és fiú közözz nincs barátság. Vegyünk egy példát: de megvéded őt egy konfliktusban, és kikapsz, vagy verekedsz! Bajba hozod magad egy olyan "barátságért" ami nem működhet hosszútávon. Lessz majd neki komolykapcsolata, és téged már nem vesz barátként. Főleg ha a barátja nem díjazza hogy veled barátkozi. A te dolgod azt csinálsz amit akarsz. :)

2013. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

16 évesen rendszeresen leissza magát? SZép jövő vár rá :)


Hol adnak egy gyereknek alkoholt?

2013. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

eléggé egyértelmű,hogy meg kellene dugnod.

ezt a részét nem is értem,hogyan lehetsz ekkora balfék?

de ha már ennyire vak vagy-

elkezd beszélgetni egy másik sráccal,akkor te abban a pillanatban otthagyod és leszólítod az első lányt aki jön és elkezdesz marhaságokat sugdosni a fülébe,magyarul felcsíped és kimutatod látványosan az érdektelenséged a target-a 16 éves kisbula-iránt.

figyeld meg 2-3 percen belül ott lesz a kis 16 éves féltékenykedni és ő fog rajtad lógni,nem kell vigyázni rá.

2013. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

jah,most olvasom a végét...

pua tréning a neve annak amit keresel.

ott van elmélet,gyakorlat,szituációs tréning.

2013. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!