Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj, ha már nem...

Velem van a baj, ha már nem tudok egy lányban sem megbízni, ha úgy érzem nem létezik olyan lány, akit tudnék szeretni, aki megérdemelné, hogy szeressem, törődjek vele, vigyázzak rá?

Figyelt kérdés
Pár éve más voltam, opotimistább, álmodozós, romantikus típus. Folyton egy olyan lányra vágytam, álmodoztam, aki jellemre egy angyal, de az ágyban egy vadmacsak vagy éppen gyengéd kiscica. De azóta sok minden történt, sok-sok lánnyal ismerkedtem, kapcsolatba kerültem és csalódtam, sokat és durván. Egy lány, akibe szerelmes voltam úgy megbántott és csalódást okozott, hogy azóta nem is tudtam egy lányba sem szerelmes lenni és tartok tőle, már soha többé nem is leszek képes rá. A lányok nekem már csak szexre kellenek, mert üres vagyok belül, mintha kiölték volna belőlem a lányok az érzelmeket irántuk, kiölték voln a hitet, hogy van lány, aki megérdemli, hogy vele rendes legyek. Azóta csak arra hajtok, hogy megdugjak minél több lányt, nem akarok kapcsolatot, nem bízok egy lányban sem, mindig óvatos vagyok és várom mikor csap le a lány, mikor ver át, csap be, csinál bármit, amivel fájdalmat okozhat nekem. Így egyfajta gyűlölet van a lányok felé és megvetés. A facebook és az éjszakai élet is sokat segített megértenem hová fajultak a mai lányok. Az a kevés kivétel, akinél tényleg úgy érzem még ma is ha ismeredem, hogy más, ők sem igazán tudnak elkápráztatni, bennük is várom, hogy mikor jön elő az, amivel bánthatnak. Nem tudok szerelmes lenni, van most is egy lány, aki másnak tűnik, egész jól el vagyok vele, de nem érzek semmit iránta, mint mondjuk két éve még éreztem volna iylen eseetben már, mert akkoriban elég volt pár kedves szó aegy lánytól, most meg csak meg akarom dugni, miénl többször, lényegében csak a szexre vágyom és erre hajtok már csak. De mélyen belül néha még előjönnek a szánalmas, gyenge érzelmeim is, hogy azért jó lenne egy aranyos, kedves, bájos lányt találni, akivel később lehetne családom is akár, aki a párom lehetne akár egy életen át is. De ez már csak mese, ami valóra soem válhat a mai lányokon végignézve.

2013. júl. 22. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, ha nem abban a lányban, aki nem értékeli a valamirevaló fiúkat.
2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem benned van valamennyire megértelek
2013. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne akard a jövőbeli lányokkal pótolni a múlt sérelmeit! Azt hiszed, a nők tökéletesek? Hát nem. Te sem vagy az. És nem várhatsz tökéleteset. Főlünk, hogy megbántanak, és néha megbántjuk egymást. Van aki durvábban, van aki kevésbé.


Hát ha te nem mersz, akkor ne csináld. Nyilván veled van a baj. Mert a nők pont annyira tudnak becsapni, mint fordítva, a férfiak a nőket. Mindenkinél fenáll a veszély. Mások még is mernek. Pedig minket is ugyan azok az emberek vesznek körül, mint téged. De neked most ez a korszakod van. Majd idővel megunod és akarsz majd valakit. pá

2013. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

,,nyilván veled van a baj"


Na persze, ti nők csak hápogtok és folyton azt mondjátok, hogy csak a pasikkal van a baj, ti meg kisangyalok vagytok. Álszent nőstények.

2013. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy CSAK VELETEK. De látom nem értetted meg, amit írtam.... Csak akkor ne pampogj. Köszi.
2013. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ennyi szerencsétlent...
2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4# ott a pont
2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!