Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok, ha egy kiszemel...

Mit szólnátok, ha egy kiszemelt srác volt barátnői írnának neked, hogy vigyázz a sráccal, mert elmebeteg?

Figyelt kérdés
Durva dolgokat meséltek a srácról, hogyan járt párhuzamosan többükkel, hogyan ment el romantikus hétvégére az egyikkel és mit adott be a facebookra felrakott közös képekről a másik barátnőnek, majd amikor minden kiderült hogyan tűnt el az életükből és terjeszti azt mindenkinek, hogy egy skizofrén lány azt hiszi ők együtt járnak.. hihetetlen sztori.. tehát a srác azzal védekezik ha rákérdezel nála, hogy nem is járt egyszerre több lánnyal, nem is tudja kik azok a lányok akiről én beszélek neki, csak egyetlen lány van, aki skizofrén és ő kavarta össze a sztorit, nem is volt két barátnő egyszerre.. elég merész fedősztori, az biztos.. viszont 4-5 (!) lánnyal is beszéltem, akik ekkora marhaságot nem találhattak ki. Kinek higgyek? Nem akarom a saját bőrömön megtapasztalni, ha bolond a srác..

2013. szept. 17. 15:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ezek a lányok nem barátnők elvileg, hanem úgy találták meg egymást, hogy az egyik belenézett a srác facebookjába, amikor jártak, ott jött rá, hogy több lánnyal is jár egyszerre a srác. Aztán akikkel egyszerre járt összefogtak és aki csak lány ismerőse volt a srácnak mindnek írtak, hogy mit csinált velük és vigyázzanak vele. Ez az egész skizofréniás páciens sztori csak ezután jött be a képbe, ez a lányoknak is új volt, hogy a srác szerint "ők" egyetlen skizofréniás lány és hogy ettől hülyébb sztorit ki se találhatott volna. Tényleg fura a srác, orvostanhallgató, utolsó éves és tőlem hallott először a gátmetszésről és folyton olyan sztorikkal szórakoztat, hogy őt mikor, hogyan és hányszor kapta rajta és éppen melyik családtagja önkielégítésen. Szerinte ez vicces.. Valami nem stimmel nála.
2013. szept. 17. 18:24
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkor jól beletraffáltam, vigyázz vele mindenképpen, s először csak mosolyogva szemléld, hogy mit csinál.

Bár az utolsó mondatod elég durva. Esetleg nem cukros bácsi úgy titokban? :)))

2013. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez egy szerencsétlen, kamuzós hülye:D Ne dőlj be neki:)
2013. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki, és én ha ilyen helyzetben lennék, tuti figyelmeztetném még ismeretlenül is a leendő "áldozatot". Úgy gondolkodom, hogy ha egyszer én megszívtam, másnak már ne kelljen. De mondjuk nekem ezek az infok is pont elegek a srácról ahhoz,eszembe ne jusson barátkozni vele. Azt is kinézem belőle, hogy nem is orvostanhallgató.
2013. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tényleg orvostanhallgató, ez nem kamu, ezért ennyire durva a sztori számomra is, ez az ember egyszer orvos lesz, közben pedig őt kellene kezelni szerintem. Egyébként a srácnak írtam, hogy mostanában sok dolgom lesz, nem fogunk tudni szerintem találkozni, mire azt válaszolta, hogy "b-a-z-d meg"!! :) Ennél jobban nem könnyíthette volna meg eldönteni, hogy ki az elmebeteg..
2013. szept. 18. 11:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Jesszus... Na, akkor tényleg egyértelmű. Most már te is írhatsz a következő lánynak. :D
2013. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy Te, kedves kérdező az eszednél vagy :)) Micsoda egy olcsó hülyegyerek ez a srác amúgy.
2013. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként a srácnak írtam, hogy mostanában sok dolgom lesz, nem fogunk tudni szerintem találkozni, mire azt válaszolta, hogy "b-a-z-d meg"!!"


Ez igen... Erős a gyanúm, hogy egy hímsoviniszta barommal volt dolgod. Mondom ezt fiúként.

2013. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van :). Lányok, képzeljétek már el, hogy milyen lehet egy ilyennel egy fedél alatt lakni, pfff :P
2013. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az egyik volt barátnőjével is beszéltem, ő egy teljes évet járt vele, mellette még nem volt ennyire szutyok azt mondta, de lelkileg teljesen kicsinálta. Ő is a lányok mellé állt, mikor azok összefogtak és akciózni kezdtek a srác facebook falán. Azt is akkor tudták meg, hogy az az idióta még mindezek után az összes lánynak írogatott rendszeresen, bevetve mindenféle érzelmi zsarolást, hogy visszaszerezze őket. Az egyik csajnak írta, hogy ők olyan szépek voltak együtt, őt akarja feleségnek, de ezt vérkomolyan, a másiknak meg ment a "mikor megyünk együtt bulizni megint" szöveg. Én csak attól amennyit a lányoktól hallottam már simán beállok melléjük, pláne azok után, hogy nem tudott meggyőzni a sztorijáról elküldött a fenébe :)
2013. szept. 18. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!