Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért tudja az anyós ennyire...

Miért tudja az anyós ennyire befolyásolni a fiát?

Figyelt kérdés
Anyósom utál engem!Jelzem soha nem bántottam és soha nem álltam elé olyan szándékkal,hogy megbántsam vagy veszekedjek vele! Folyamatosan ellenem beszélt a férjemnek,és mindig az anyjának adott igazat velem meg mindig veszekedett! Hogy lehet ennyire befolyásolni valakit?
2013. szept. 17. 10:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Szerinte soha senki nem lesz elég jó a fiának "helyette", és a fia szemébe a szépet mutatja. Innentől kezdve akármire panaszkodsz, te jöhetsz ki rosszul, és csak megerősíti benne, h az anyja a jó. Valószínűleg anya pici fia volt mindig.
2013. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
4 éve ismerjük egymást és 2 éve vagyunk házasok, és van egy 2 éves kislányunk is! Azóta kezdődtek a problémák amióta kiderült a terhességem,előtte is voltak,csak nem foglalkoztam vele! De utána maga a poklok poklát éltem át és ezt senkinek sem kívánom! A terhességgel kezdődött! Elmentünk anyóséknak bejelenteni az örömhírt( nekem legalábbis az volt mert akkor voltam a világ legboldogabb embere) Mondom neki,hogy úgy néz ki,hogy kisbabánk lesz! Első reakció jaj de jó.... 2 perc múlva elkezd kiabálni,sírni,hogy mi nem vagyunk normálisak,hogy nem tudunk gondolkodni, miből fogunk megélni, mit fognak beszélni a helybéliek és ha betegen fog születni a gyerek miből fogjátok finanszírozni a kezelését?! Én teljesen ki voltam a hülye férjem meg nem mondott semmit az anyjának egy sót se még engem hibáztatott és azt mondta,hogy én kattantam be!.... a történetet ki fogom írni,hogy miket kelletett átéljek..
2013. szept. 17. 10:47
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen típusok. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem kellett volna hozzámenni "anyuci pici fiához".
2013. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
igazad van! és anyuci pici fia fog maradni akárhány felesége ill. családja lesz! megtettem azt a lépést hogy fogtam a gyerekem és eljöttünk tőle! Most anyós mindenkinek engem hord le mindennek,hogy én vagyok a hülye k....a,hogy elhagytam a kicsi fiát!
2013. szept. 17. 10:50
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Van,amikor az anya kisajátítja a fiát,önállótlanná neveli és esélyt sem hagy,hogy felnőhessen,elszakadjon tőle.Majd lesz egy olyan menye,aki hagyja magát dirigálni,na az majd jó lesz a mamának.
2013. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
az egyetlen dolgot bánom,hogy hozzámentem feleségül! A gyereket azt nem bánom mert ő életem szerelme,de észrevehetné a majom,hogy nem akar elmenni hozzá a kicsi! ma is eljött érte hogy elvigye magához,persze az anyucikához vitte először és nem akart menni annyira sírt. Soha nem volt egy család centrikus apa! Amikor összeköltöztünk akkor a kicsi 4 hónapos volt akkor is az anyja meg az apja jöttek hozzánk és az anyja elkezdett veszekedni hangosan kiabálni,lehordott mindennek meg stb ami egy veszekedéshez kell, persze,hogy nem hagytam magam én is kiálltam magamért mindet a szemébe mondtam ami a szívemet nyomta! a majom fia akkor is csak hallgatott és kidobott engem egy 4 hónapos kicsivel! Idézem azt mondta,hogy ha így beszélek az anyjával jobb lesz ha eltakarodunk innen! Jelzem az anyja kezdte a bulit nem én! én csak folytattam! :)
2013. szept. 17. 10:57
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Féltékeny volt, adtál neki két olyan dolgot, amit ő nem tud megadni soha...
2013. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

Na látod Kérdező, ezért állok én gyanakodva az anyákhoz, mert azt látom, hogy alapvetően hajlamosak a józan eszet sutba dobva ösztön-vezérelten viselkedni... apró nüansz, hogy anyóssal mindketten azok vagytok, ugye ez a két dudás, egy csárda effekt, ahol a "csárda" a párod élete...

Szóval pusztán erről van szó, amíg nem lettél magad is anya, addig nem jelentettél anyósnak "konkurrens felet" nem veszélyeztettek az ő "magna mater" pozicióját. Azzal, hogy magad is anya lettél, konkurrenciává váltál számára...

2013. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Sem a férjeden, sem az anyósodon, sem a kettejük viszonyán nem tudsz változtatni. Ez az ő keresztjük. Arra ügyelj nagyon, hogy te ne legyél ilyen a jövőben, mert az, hogy a gyermeked "életed szerelme", elég nagy baj! Tedd a helyükre a dolgokat a saját lelkedben és életedben, és hagyj levegőt venni a gyereked, mert anyós sorsára jutsz, vigyázz ezzel! Keress célokat, terveket,és zárd le a múltat! Mindenki érdekében!
2013. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Üdv a klubban. :/
2013. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!