Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szakítsak tapintatosan...

Hogyan szakítsak tapintatosan a táncpartneremmel? FÉLEK!

Figyelt kérdés

Társastáncra járok és egy darabig együtt táncoltam egy lánnyal.Első táncpartnerek voltunk egymásnak,de sajnos túl nagydarab (180 centis,van rajta izom és egy kis husi is),valamint elég rossz a ritmusérzéke,és irányítani akar..egy másik lánnyal szeretnék táncolni.

De hogyan mondjam ezt meg neki tapintatosan? Hogy ne legyen harag?

Bírom mert jófej,és sajnos nem sokan vállalnák be partnernak szegényt,de én nem akarok miatta bénázni.

17/F


2013. szept. 21. 21:03
 1/5 anonim válasza:
Mond meg neki hogy dobd ki magad
2013. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TEDD JÓ KATEGÓRIÁBA A KÉRDÉSED
2013. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mindegy, úgy is meg fog verni
2013. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem nehezen ver meg bárki is,de valami normális választ nem kaphatnék esetleg?
2013. szept. 21. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, sunnyoghatsz, és leégetheted magad azzal, hogy szólsz a másik lánynak, intézze el ő a dolgot, "kérjen el" téged.


Lehetsz még genyóbb, és elmondhatod neki mi a helyzet a tánccal, de hozzá teheted, szeretnéd vele tartani a kapcsolatot, és majd valamikor randizhatnátok. A számát elkéred, sajátod nem adod meg, fel nem hívod.



Vagy tudod mit? Mondd meg neki és kész.

Hozzáteszed, hogy nem akarsz haragot, és el van intézve. A kezeid innentől tiszták, te mindent megtettél a harag elkerülése érdekében.



U.I: Ha vigasztalni akarod, se fehérje port, se csokit ne vegyél neki.

És NorbiUpdate kaját se. Le üt.

2013. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!