Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tapintatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tapintatosan közölni egy kapcsolatban, hogy érdekel a BDSM?

Figyelt kérdés
Nem akarom megilyeszteni se semmibe belekényszeríteni amit nem szeretne.
2011. máj. 23. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a bds = büdös és az m?:D
2011. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ne add már a hülyét, tudod te miről van szó :p
2011. máj. 23. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

micsoda humor!

amúgy közölni sztem sehogy, legjobb ha szex közben rávezeted. először a finomabb dolgokra, persze. vagy közölheted, hogy szeretnéd, ha kikötözne/kikötözni őt. aztán ha ez láthatólag bejön neki, akkor egy idő után (hagyj neki időt), közölheted, hogy érdekelnek a durvább dolgok is. és akkor már mutathatsz neki weboldalakat, videókat stb. aztán vagy továbbléptek, vagy nem.

de ha eddig még semmi előjele nem volt, hogy bejönne neki az ilyesmi, akkor nehogy mondjad neki, h bdsm, vagy h szado mazo, mert arról mindenkinek a legdurvább dolgok jutnak az eszébe, vagy véletlen rákeres a neten, és elájul :D

2011. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lacsiga ***** válasza:
ugy hogy szia érdekel a dbsm a leg egyszerüben
2011. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egy kis verbális szerepjátékkal, ha hajlandó ő is játszani akkor mehet tovább
2011. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a finom rávezetés a legjobb módszer... nagy átlagban az emberek többsége elszörnyed, megijed, ha elkezdesz neki beszélni erről, ha megemlíted, hogy érdekelne, főleg az, aki tényleg nem tud semmit az egészről, és kapásból a szado-mazóra asszociál, megjelenik előtte a kép, hogy kikötözöd és összevered meg szurkálod :D


pedig aki tudja, miről is van szó, azt is tudja, hogy ennek rengeteg árnyalata van, és nagyon sok átlag pár csinálja, anélkül, hogy tudná, mi ez ;) sokan kipróbálják a szerepjátékokat, a kikötözést, a betörős erőszakolós játékot és hasonlókat... szóval csak ilyen finomabb dolgokra vezesd rá, utalgass, ilyesmi, és ha kapható rá, tetszik neki, haladhatsz tovább, nem kell tisztában lenni a bdsm fogalmával ahhoz, hogy játsszatok


én most épp ugyanezt teszem, van egy új párom, aki alapvetően domináns hajlamú(szerencsére), de gőze sincs a bdsmről...én meg finoman vezetgetem rá, úgy, mintha minden az ő ötlete lenne ;)


21/L

2011. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert én sem tudom.. Ráadásul én az orgazmus kontrollra szeretném rábeszélni anélkül, hogy hülyének nézne. Mégsem kérdezhetek rá szex közben csak úgy a semmiből, hogy "szívem, elélvezhetek?" :D
2011. máj. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem már a ''megilyeszteni'' szóval is megijesztettél, nemhogy a korbácsokkal.
2011. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!