Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem egy fiúval tapintatosan, hogy nem szeretnék vele összejönni, miközben eddig tettem erre utaló jelzéseket?

Figyelt kérdés
A történet elég bonyolult, nem is szeretném most leírni. Röviden egy másik fiú nagyon megbántott és azt hiszem daccból, hogy megmutassam annak a másik fiúnak, hogy nekem se jelentett többet, mint én neki elkezdtem ezzel a fiúval találkozgatni. Olyanokat mondtam neki, amiket nem gondoltam komolyan és már megbántam. Arra következtethet, hogy nekem is tetszik ő és hogy össze fogunk jönni. De én csak barátként tudok rá tekinteni, el se tudom képzelni, hogy vele legyek. Ha nektek jobban esik, lehordhattok mindennek, tudom, hogy teljes mértékben az én hibám, hogy ez a helyzet kialakult. De kérlek segítsetek, hogyan közöljem vele, hogy nem lesz köztünk semmi.
2011. okt. 31. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom. Szemét dög módjára áltattalak, de soha nem fog a kapcsolatunk a barátságnál mélyebb formát ölteni. Tudom, hogy most utálsz és erre minden jogod megvan, sajnálom, hogy így alakult, ez az én hibám. Kérlek szólj, ha képes vagy újra barátként tekinteni rám, mert én örökre annak foglak.

Szia"


Ez megfelel?

2011. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért kellet neki olyan jeleket adni ami arra utal hogy össze akarsz vele jönni miközben mégsem? Jah hogy lány vagy? Akkor már logikus hogy olyan dolgokat teszel ami nem logikus, ez egyébként a női logika. Amúgy egy gonosz dög vagy hogy játszottál egy sráccal csak azért mert rossz volt a kedved. Nem ez az a dolog amit ha mi csinálunk akkor a lányok pokolra kívánnak minket érte. Mondjuk mi senkit nem hagyunk megdugatlanul akinek csapjuk a szelet.
2011. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amugy meg mond azt neki amit első javasolt az jó.
2011. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó lesz az első, köszi.
2011. okt. 31. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Dobd be a szokásos legyünk barátok maszlagot. Ettől többre úgysem vagytok képesek. Minél elébb, annál jobb, mert így a srác hamarabb talál egy normális csajt magának, már ha ez a mai világban lehetséges.
2011. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!