Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen rajong értem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen rajong értem egy fiú. Hogyan állíthatnám le tapintatosan?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve szerelmes belém az egyik osztálytársam, de az utóbbi időben kissé eldurvult a dolog. Követ engem a suliban. Ezelőtt rajtakaptam, hogy amikor véletlenül hozzáértem a táskámmal a karjához, rögtön odanyúlt a karjához és végigsimította azt a rész, ahova hozzáértem.

1 héttel ezelőtt beteg volt és hozzám jött el a leckéért. Egy másodpercre a szobámban hagytam és mikor bementem épp a halaim vizében nyúlkált. Megkérdeztem, mégis mit művel, mire ő azt mondta, hogy csak megnézte, milyen hideg a víz...Biztos vagyok benn, hogy amíg kinn voltam mindent megtapogatott.

Ezelőtt megkértem, hogy kifele menet dobja ki a szendvicsem alufóliáját. Az egyik közös barátunk mondta, hogy azóta a szobája falára van ragasztva a fólia...

Nem szeretnék durva lenni vele, mert jó barátom, de hogy állítsam le? Kezdek félni tőle.

17/L


2011. szept. 14. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
de durva.:s
2011. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hááát ez jó kérdés:D
2011. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 krvua ***** válasza:
100%
szarj bele egy alufóliába mond neki hogy dobja ki amikor majd megpróbálj kiragasztani lesz majd meglepi:Dlehet érteni fogja.
2011. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki szálljon le rólad, de előbb add neki egyik jó koszos bugyidat (hadd legyen már kicsit boldog szegény)
2011. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
fingj az orra alá, az olyan kiábrándító...
2011. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
100%
mint jó barátja, beszélgess el vele, hogy felesleges hiú reményeket táplálnia mert esélye nincs. Téged pedig nagyon zacar a viselkedése, legyen szíves ezzel felhagyni.
2011. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele flegma ,lekezelő.Kerüld a társaságát.
2011. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum: tiltsd ki a szobádból, cserébe turkálhat a szemetedben.
2011. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. mond meg neki hogy filatáskákban utazol tuti elmegy a kedve tőled

2. mond meg neki h lezbi vagy.

3. lehet hogy nem vetted észre de csak a halaidra utazik a srác :D

4. adj neki egy tekercs aludóliát és ki lessz elégülve :D

2011. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
alufóliát*
2011. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!