Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek punkokkal/r...

Hogyan ismerkedjek punkokkal/rockerekkel egy koncerten vagy bárhol máshol?

Figyelt kérdés

Elegem van belőle, hogy alig ismerek olyan embereket, akik olyan zenéket hallgatnának mint én.

2 éve hallgatok punkzenét, rockot, metált és társait, rendszeresen járok koncertekre, többnyire egyedül. Ezalatt a 2 év alatt sem találtam velem egy zenei ízléssel rendelkező embereket.

Hogy csinálhatnám? Hogy kéne velük ismerkednem?

Bár maga a kérdés elég hülyén hangzik, szóval elnézést is kérek érte :D Egyszerűen csak már rohadtul idegesít, hogy képtelen vagyok punkokra és rockerekre lelni..



2013. szept. 22. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én könnyen ráleltem a velem hasonló ízlésűekre. Koncerten is megismertem eddig talán pár embert. Amúgy teljesen véletlenül ismerkedtem meg velük, mint rengeteg másik emberrel. Csak amikor mondták, hogy milyen zenét hallgatnak, akkor elmosolyodtam, hogy én is a punk, rock, metal zenét szeretem. :)
2013. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ismerek sok, "metálos" zenei érdeklődésű személyt, sajnos. Folk, pagan, death, black metalt szeretem, máris találtál egyet, bár nem "élőben".

Igaz, punkot nem hallgatok.

2013. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen zenéket hallatok, de eddig nem volt gondom az ismerkedéssel. Bármilyen szöveggel oda lehet menni ,vagy bejön,vagy nem :)
2013. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Például? :)
2013. szept. 24. 18:59
 5/8 anonim válasza:

Öcsi, mi ketten teljesen egy cipőben járunk, csak annyi, hogy én nekem már sikerült egy koncerten megismerkedni eggyel. Aztán 3 napja megkértem, hogy ha bárhová mennek akár a haverjaival is vmi ilyen rocker, vagy metál bulira, hivjon engem is, majd csak összehaverkodok a többivel is ott. Ez amit most elmeséltem most történt alig 3 napja. Úgyhogy várom hétvégén a hivását, remélem mennek valamerre, mert erre várok már egy élet óta :D


Na hogy a kérdésedre feleljek..nekem nagyon érdekes volt...mert ők egy nagy haveri körrel mentek, én meg egyedül mentem oda...volt velük egy csaj aki nekem nagyoon megtetszett, fel akartam szedni, amikor meg láttam, hogy a csaj is közeledik felém, akkor nagyon beindultak bennem az érzelmek, aztán este jött a koncert ismét odamentem hozzá, a nyakamba akartam venni, de ő nem akarta, azelőtt már irt vkinek egy SMS-t nem néztem h kinek elvégre csak aznap ismertem meg...s kb. 20 perc múlva érkezett is egy diszkópatkány akinek a karjába ugrott a szemem láttára. Hát nagyon szarul esett, pedig én már ott tartottam, hogy, ha megengedi, h felvegyem a nyakamba akk mikor lerakom elkérem a számát dehát ugye nemjött össze igy ebből nem lett semmi. Ezt látták a társai, megsajnáltak, dumálgattunk, és hát ennek a csajozási kudarcomnak köszönhetem, hogy mostmár minden nap a suliba hangosan köszönnek nekem és énis nekik. No meg hétvégén nagyon várom és remélem h a megbeszéltek alapján hivnak bulizni.

Mellesleg másnap megint jött aza csaj, ugyanolyan kedvesen...dehát én látván h barátja van már nem akartam különösebben semmit tőle. Lány barátom van 100, de barátnőm az egyse... :( Még mostse vagyok jól belé. Ami vigasztal, hogy végre lett néhány rocker barátom.(vagyis egyelőre csak haverok, de remélem idővel barátokká válnak)

F18

2013. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, max. a hugid lehetnék, de az most lényegtelen :D

Szóval értem, hát jó neked, hogy így sikerült :D Az a csaj meg nem tudja mit veszített, egy rocker többet ér száz diszkópatkánynál is :)

2013. szept. 26. 15:41
 7/8 anonim válasza:

Hát, kösz, ez most jólesett :)

Hány éves is vagy te? :D

Remélem nem veszed tolakodásnak:D

2013. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17 leszek, tehát valóban a hugid vagyok :D

Neeem, nem vettem annak :) Miért kellett volna? :D

2013. szept. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!