Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 eves fiu vagyok budapest...

Roni5 kérdése:

16 eves fiu vagyok budapest korul szeretnek megismerkedni lanyokal horvatorszagban elek de vacon jarok suliba irjatok ha erdekel?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 23:04
 1/8 PureNameless ***** válasza:
Földrajz 1?!
2013. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rengeteg levelet kapsz majd te nőcsábász:SS
2013. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
Hogy elhetsz Horvatorszagban ha Vacra jarsz suliba????:Ddddddd ne maar.
2013. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugy hogy zenesz vagyok es magyar nepzenet tanulok (hegedu) es magyarorszagon vacott van a legjobb zene suli es ugy lehet horvatorszagba hogymindenhetvegen haza jovok horvatba igaz 6 oramba kerul de nem szamit :)
2013. szept. 22. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
valószínű..valld be hogy veterán katona voltál a délszláv háborúban,és most meg szervkereskedőként tevékenykedsz.erre kellenek az asszonyaink te gengszter,ugye??:( na takarodj aludni:DDD
2013. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a veteran katonaval csak annyi baj van hogy nemetorszagban szulettem es ott eltem 7 eves koromig szoval horvatorszagban a haborunak mar reg vege volt mikor en oda koltoztem (jobban mondva vissza koltoztem)
2013. szept. 22. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy Varró Dávid!
2013. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OMG. túl sok az infó :D

Budapesten akarsz ismerkedni, miközben Vácott tanulsz, és ennek tetejébe hétvégén Horvátországban vagy a családdal...


Hmmm, nyár elején kellett volna feltenni a kérdést, tuti lett volna kapásod egy "ingyen" horvát nyaralásra a parton :D


Viccet félre téve, én a helyedben nem adnék ennyi infót, ha ismerkedni akarsz idő közben úgy is kiderülnek ezek a dolgok :)


24/F

2013. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!