Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért sértödtök meg, ha...

Fiúk, miért sértödtök meg, ha egy lány nem akar veletek megismerkedni az utcán?

Figyelt kérdés

Nem egyszer törtènt már meg, hogy az utcán leszólítottak, hogy elkèrjèk a telefonszámom vagy nevem - èn elhajtottam a kedves jelentkezöket, aztán itthon meg olvasgattam a gyk-n, mennyire fel vagytok háborodva, amikor valaki visszautasít benneteket az utcán. Nem èrtem..


Engem pèldául kifekezetten idegesít, amikor mrgyek haza hullafáradtan a munkából vagy suliból, az agyam tele van az elintèzendö dolgokkal ès akkor valaki mellèm csapódik egy rossz ismerkedös szö eggel. Tök mindegy, hogy nèz ki az illetö, egyszerüen eröltetettnek èrzem a dolgot ès nyilván nincs kedvem leállni beszèlgetni...


2013. szept. 20. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Jó, hát nekik ismeretlen fogalom az, hogy "amikor megyek haza hullafáradtan a munkából vagy suliból".
2013. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Oké, akkor szerinted hol kéne ismerkedni?
2013. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hogy szoktad visszautasítani őket?
2013. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ma már sehol sem lehet ismerkedni szinte,nem tudok konkrétan olyan helyet mondani,ahol lehetne.Az ember meg mindenhol próbálja elkapni a lehetőségeket,mert reménykedik benne hogy neki is lehet még valakije egyszer. :) Igen zavar,amennyiben egy értelmes lány utasítana vissza így,de az értelmes lány nem így gondolkozik. :)
2013. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Utcán/boltban nem tudok emiatt. Hobbim közelében nincsenek. Bulizni nem járok. Neten nem akarnak.

Mi maradt?

2013. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sosem vagyok bunkó, vagy azt mondom, hogy van bsrátom - mert van -, szinglikènt meg mosolyogva közöltem, hogy nagyon aranyos, de nem szeretnèk ismerkedni.


Második, pl. az iskolában, munkában, szórakozóhelyen, nyelvtanfolyamon, baráti körben, önkènteskedès közben - sokmillió lehetösèg van azon kivül, hogy az utcán odamèsz egy tökidegen lányhoz. Fölg, mert nagyon kevès lány szereti ezt.

2013. szept. 20. 22:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen például. Vagy ahová valószínűleg ismerkedni megy az ember.

Valahol olvastam egy érdekes hasonlatot.:

Van egy házad, sokat szépítgetted, büszke is vagy rá. Valaki becsönget, csak hogy megmondja, hogy szép a házad. Köszönöd, de ezért nem kellene megzavarni reggelizés közben. Ez megismétlődik párszor, néhányan becsengetnek, mondják, hogy megvennék a házadat. Köszönöd, de nem eladó. Néhányan felháborodnak: nem elég jók a házadhoz?! Mások nem értik, miért csinosítod ki a házadat, ha nem az ő kedvükért. De amíg nincs rajta "eladó" tábla, senki se csengessen be, hogy megvenné.

2013. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, mondjuk ne èlj ilyen èlmènyszegèny èletet. Èn kb. naponta ismerkedek meg új emberekkel, annyifèle - ingyenes - dolgot csinálok.
2013. szept. 20. 22:35
 9/18 anonim ***** válasza:
De én nem vagyok az a nyitott, közösségi típus. Csak egy megértő lányt szeretnék társnak.
2013. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egy èrtelmes lánynak kötelezö ismerkedni az utcán? ;)
2013. szept. 20. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!