Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok hosszútávú...

Miért nem tudok hosszútávú kapcsolatot kialakítani senkivel?

Figyelt kérdés
Könnyen barátkozom, viszont minden kapcsolatom (legyen az párkapcsolat vagy sima barátság) rövid időn belül kudarcba fullad. Szeretem az embereket, mindent megteszek értük, szeretem megnevettetni őket. Szerintük én vagyok a környezetükben a legviccesebb ember, mindenki vidámnak ismer. Direkt bekapcsolva hagyom a telefonomat még éjszakára is, hogy ha bárkinek valami problémája van, nyugodtan telefonáljon, ha tudok megyek és segítek. Mindenkit meghallgatok, ellátom őket tanácsokkal, ha problémájuk van, és általában tényleg sikerül megoldanom azt, amit mások már rég feladtak. Nagyon sok hálás ember van, akiknek megmentettem a pár-, illetve emberi kapcsolatait. És mégis...nincsenek barátaim, az embereknek addig vagyok csak jó, ameddig kell valamit segíteni. Senkire nem számíthatok, a párkapcsolataim nem tartanak tovább fél évnél. A "barátságaim" is csak pár hónapig élnek, mert egyszer csak azt veszem észre, hogy az illető nem is keres, nem is köszön, semmi. Mit csinálok ennyire rosszul, hogy mindenki utál???

2013. szept. 28. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert csak lábtörlő vagy nekik.
2013. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy én nagyon szeretem az embereket, és ők meg nem? Nem azt várom, hogy szeressenek úgy, ahogyan én őket, de legalább mint embert, tiszteljenek.
2013. szept. 28. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne tapadj rájuk,hagyjál szünetet nekik.Csak ez egy ok de lehet több is.Szájszag,testszag,kotnyeleskedés,nem hagyja a másikat beszélni,v,netán hallgatag.Okosabb a másiknál. Nem lehet tudni.Csak Te érzed,hogy mikor pattannak le Rólad. nem írtad le röviden milyen típusú vagy! Ezt Neked kell eldönteni,vagy nem szégyen rákérdezni tőlük.Sok sikert!
2013. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Semmi probléma nincs velem higiénikus téren, van, hogy egy nap ötször mosok fogat, ezek között pedig rágózom. Parfümöt mindenhová hordok magammal.

Milyen stílusra gondolsz? Öltözködésire esetleg? Hát nem vagyok túl nőies, kezdetektől csak fiú barátaim voltak/vannak, fiú tesók mellett nőttem fel. Hosszú barna hajam van, és általában rockeresen öltözködöm, tehát láncok, erős smink stb. Mosolygós és vidám ember vagyok, szeretem megnevettetni az embereket, mindig keresem az alkalmat, hogy megtegyem ezt.

2013. szept. 29. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele... Ilyenek az emberek többsége.

Itt értelmes tanácsot nem igen fogsz kapni. Sok büdös bunkó egoista gyökér ember él az országban. Annyi mint sehol másütt. Én már jártam pedig sokfelé.

Ne foglalkozz ilyen kérdésekkel.

Viszont az is igaz hogy nem szabad azokon segíteni akik nem viszonozzák a te segítséged.

2013. okt. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, másnak miért vannak barátai, és nekem pedig miért nincsenek? Holott sokkal rosszabb emberek azok, akiknek mégis vannak barátaik.
2013. okt. 1. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez túlzott mértékű rajongás odaadás mások felé, mindenkin akarsz segíteni a világon de arra nincs időd hogy önnmagadon segíts és önnmagaddal foglalkozz. Ne akarj mindenkit megmenteni nem vagy Szuperhős sem Batman, próbálj meg csak olyan emberekre koncentrlni akik utszint reagálnak és segítenek téged mindig és nem csak alkalmakkor.
2013. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy törölted magad ;(
2021. júl. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!