Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy emiatt nem tudom hosszútávú párkapcsolatot kialakítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalomhiányos vagyok, sőt nagyon is. Pedig nem lenne rá igazából okom, nem vagyok ronda, kövér vagy buta. Viszont hiába vagyok ezzel tisztában egyszerűen ha megismerkedek egy sráccal és alakul valami mindig azt gondolom, hogy nálam sokkal szebb, csinosabb lányok is vannak és nem értem mit akar tőlem.

L/19


2013. jún. 6. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, Angyalom!


A világ összes dívájánál lesz szebb és jobb! A világ nem ilyen végtelenül egyszerűen működik! Neked az a legnagyobb gondod, hogy a külsőre helyezed a hangsúlyt. Pedig a belső az ami megtart.


Szerintem most egy kicsit kezdj el foglalkozni a lelkeddel! Mert rád férne. :)

2013. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát...lelkileg tényleg eléggé ki vagyok mostanában különböző okok miatt
2013. jún. 6. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy?
2013. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ne butáskodj! :) Ha valaki megszeret, nem a külsőd miatt fog! A belső ami a lényeg. Akinek az számít hogy hogy nézel ki, már régen rossz.. fel a fejjel! :) ne foglalkozz azzal, hogy ki szebb és ki nem..valakinek Te vagy a legszebb :)
2013. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És kedves második, nem, nem vagyok dagadt.
2013. jún. 7. 15:42
 6/8 Prókátor ***** válasza:

Abban van valami, hogy a külső sokat számíthat az első percekben. De utána! Ha szerelmes beléd valaki, akkor mindegy lesz a kinézeted!

A lagjobb barátom, egy 8 évvel fiatalabb nő. Valamikor szerelmes voltam belé, de végül nem lett semmi közöttünk, csak nagyon jó barátok maradtunk. A múltkor, ugyanoda ültünk be, ahova a bátyámék is. Másnap a sógornőm megjegyezte, hogy a csaj felszedett magára. Igaza volt benne! De nem tudott "zavarni".

Pedig ez már nem is szerelem, hanem csak barátság!


Szóval, finoman fogalmazva is baromság, hogy valaki biztos szebb, stb! Akinek tetszel, annak olyannak tetszel, amilyen vagy!

2013. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi :) nagyjából már összeszedtem magam lelkileg, de azért még van mit javítani
2013. júl. 14. 11:29
 8/8 Prókátor ***** válasza:
Ez utóbbiban nagyon igazad van! De ezek szerint elindultál a jó úton. :-) Sok sikert hozza! Párkeresésre fel! :-)
2013. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!