Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok hosszútávú laza kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal neten, egy évig csak msneztünk, nem érdekelt engem különösképpen. Kérdeztem még az elején tőle, hogy milyen kapcsolatot szeretne és azt mondta inkább laza kapcsolat, de nem egyéjszakás, hanem hosszabb távra. Én soha sem voltam az ilyesmi híve, de most már lassan fél éve egyedülálló vagyok így egyik héten gondoltam felvetettem neki a témát, hogy mi lenne ha belemennék ebbe a laza kapcsolatba. Ő persze örült a dolognak, taliztunk is, jól éreztük magunkat, nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, még jobban mint msnen. Teljesen levett a lábamról, nagyon tetszett a határozott magabiztos fellépése és az egész lénye. Találkoztunk másodszor is, de akkor csak másfél órája volt rám, egész idő alatt csak önmagáról beszélt a bulik, alkohol és egyéb nem túl szimpatikus témákról. Ez rosszul esett, sajnos ki is mutattam. Bár nem nagyon érdekelte a dolog. Utána egyre ritkábban keresett. ( azért hozzá teszem elég elfoglalt, dolgozik és tanul is mellette, hétvégente hazajár.)

Később elmondtam neki, hogy én szeretném őt jobban megismerni mert nagyon szimpatikus és érdekel mint pasi. Ő azt mondta nem zárkózik el a kapcsolat elől, bár eddig nem érezte,h bennem meglenne az a plusz, ami neki kell a kapcsolathoz. Azt mondta természetesen ez még kialakulhat. Megkértem rá, hogy ha lehet akkor mihamarabb döntse el, hogy szeretne-e tőlem többet, mert nekem ez a bizonytalanság nagyon nem jó, ráadásul most rengeteg más problémám is van és ez nem hiányzott egyáltalán. Meglepődött,hogy én így érzem. A barátnőim szerint hatalmas hülyeséget csináltam azzal, hogy ilyen választás elé állítottam. Bár ő azt mondta,h neki nem probléma....Írtam is neki, hogy ne haragudjon,h választás elé állítottam és nem kell választ adnia, felejtse el, hogy ezt kértem tőle. Azt mondta: ok! Mégis azt érzem, hogy azóta kevesebbet keres, nem tudunk úgy beszélgetni, mint azelőtt. Ha felhozom a szex témát, mintha már azt sem szeretné, csak ködösít! Legalább is én ezt érzem. Nem értem miért nem akarja már azt sem? Eddig sem érzett irántam semmit, most miért számít az, hogy én esetleg többet szeretnék ha ő sem zárkózik el előle??? Nem hoztam azóta fel ezt a kapcsolat témát, csak,h legyünk együtt és érezzük jól magunkat. Tényleg annak is örülnék már, hogy ha csak ezt a laza kapcsolatot folytatnánk, de nem értem miért kerül engem! Vélemény??


2011. máj. 8. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

a férfiak nem akarnak olyan szexpartnert, aki szerelmes beléjük, mert azzal csak a gond van nekik. egy laza kapcsolat pont attól laza, hogy egy kis beszélgetés és szex... nem az,hogy te szerelmes vagy és akkor akaratlanul is többet keresed, többet akarsz vele lenni, azt akarod, hogy veled foglalkozzon, megbántódsz könnyen, ha hív egyből igent mondasz...ezáltal már nem lettél érdekes számára. mert mindig az elérhetetlen és a tilos a vonzó. nagy hiba volt elmondani neki az érzéseidet, szerintem most ne keresd egy darabig egyáltalán, ne találj semmilyen kifogást rá, és ha ő nem jelentkezik, akkor 2-3 hét múlva írj neki, hogy mi van vele ilyesmi...és akkor talán felhozhatod a szex témát, ha látod,hogy nyitott rá

de inkább felejtsd el, az ilyesmi érzelmileg teljesen ki tud készíteni, én tapasztalatból mondom neked...

20/L

2011. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Teljesen igazad van!!! :(
2011. máj. 8. 17:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár igazából ő szokott keresni engem, tegnap is rám írt:( Ezért nem értem!!!!
2011. máj. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!