Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hol lehetne...

Szerintetek hol lehetne megismerkedni intelligens, "szende szűz" típusú lányokkal? F/22

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék kapni, hogy hol találkozhatnék ilyen lányokkal. Bulizni nem igazán szoktak járni. Próbáltam utcán leszólítani néhányukat, de teljes bizalmatlanságot tapasztaltam a részükről. Az egyetem választással sajnos mellé lőttem, úgyhogy a hétköznapjaim során nincs lehetőségem beszélgetni velük.
2013. okt. 1. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pff, jó nagy fába vágtad a fejszéd. Velük nagyon nehéz ismerkedni, mert háztól házig járnak (otthontól suliig, nincs nagyon kitérő)


Könyvtárban próbáld meg, meg a gólyapartikon, hátha egy barátnőjük elrángatta őket.

2013. okt. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hasonló típusú lány vagyok. Intelligens és nem szeretek bulizni.
2013. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

08:23: vigyázz a kérdezővel, mert ő egy F-22 Raptor:

[link]

xD

2013. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer azt mondták valahol: Egy okos nőhöz fel kell nőni .

Ha pasi lennék, egy okos nő nekem nagyobb garanciát jelentene hosszú távon az életben, csak partner kell vele lenni, s be kell vallani a pasik manapság nagyon nem partnerek a családfenntartásban (főleg nem gyereknevelésben), mély tisztelet a ritka kivételeknek.

Nem minden okos nő domina is egyben.

2013. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen egyházban. Mielőtt reflexből lepontoznátok: természetesen nem minden vallásos lány "szende szűz", sőt. De minthogy a kereszténység ideálja ez a nőtípus, a vallásukat komolyan vevő lányok ilyenek.

Esetleg még könyvtárban vagy könyvesboltban, a szépirodalmi vagy tudományos könyvek részlegén. Vagy valamiféle kulturális körben, művelődési ház programjain, tanfolyamon, olvasókörben vagy más kulturális programon.

2013. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok.
2013. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!