Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vissza lehet szerezni egy...

Vissza lehet szerezni egy lányt ha egy ilyen konfliktus volt köztünk?

Figyelt kérdés
Szakított velem 1 hónap után, mert úgy érezte hogy nincs még kész egy komoly kapcsolatra.(szakítás az facebookon keresztül zajlott mert külföldön voltam.) Én vittem neki ajándékot amit még a szakítás előtt vettem neki. Adott egy puszit és megköszönte. Én annyira elszomorodtam mikor azt gondoltam hogy nincs nála több esélyem hogy nem szándékosan és nem is szó szerinte lekúrváztam. Tudom nem volt túll úriemberes viselkedés, mert azt mondtam neki, "hogy ha más úgyis a sarok felé mész akkor...". ez után nem következett semmi mert a labdát kértem meg hogy dobja vissza, de ott helyben annyira elszégyelltem magam hogy nem volt bőr a képemen bocsánatot kérni. Sajnos nagyon ritkán láthatom de szeretem őt. Van esélyem hogy visszakaphassam?

2013. okt. 23. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

ez nem egy nagy dolog.

ugyanott folytasd ahol abbahagytad a nyomulást.

ne mutass gyengeséget,ne törj meg és ne gyere a bocsánatkéréssel neki,mert valszeg,pont a benned lévő pacskerség taszítja.

majd ha öledben ül,akkor egy csók után megbánhatod neki,hogy lekú-rváztad.

amíg nem szerezted vissza,addig felesleges az ilyesmi.

2013. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!