Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is sokkal jobb volt a...

Másnak is sokkal jobb volt a 90-es évek vége 2000-es évek eleje mint mostanában meg az elmult pár év?

Figyelt kérdés
Lehet mert gyerek voltam és azért tünik ugy hogy sokkal jobb volt akkor de teljesen ugy emlékszem hogy az emberek kedvesebbek voltak vidámabb és jobb volt minden
2013. okt. 27. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jobb? A windows'97-re gondolsz?

Viccet félretéve, nekem sokkal jobb volt. Baromi jól kerestem, és több kilométeres körzetben nekem volt csak internetem. :D

2013. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2000-2005 a legszebb évek voltak számomra.
2014. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Valakinek a 60 as valakinek a 70 es valakinek 80,90 stb ez mind attol fugg ki mikor volt gyerek es fiatal mire 30 jossz ra hogy hiaba a 90 es evekben jobb zenek eloadok tv musorok voltak de ezek semmit nem ernek ha nincs penzed higgyetek el ha sok penzetek van minden generacioban jo elni.
2022. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!