Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Aki nem áll birkának a sorba,hanem igazi egyéniség,azaz más,azon tényleg keresztül néznek az emberek és magányosan kell leélni az életét?Ezt nem akarom elhinni!De így látom...

2013. nov. 1. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Velem az van, szóval lehet úgy van.
2013. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem állsz a sorba, attól még nem leszel egyéniség, csupán egy különc, akin viszont keresztül fognak nézni az emberek.
2013. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem!Látok olyan "birkákat",akik nem megvetően néznek,hanem inkább irigykedve,hogy valaki mer más lenni,felvállalja önmagát.Akkor miért nem lehet ezt követni?Minek kell a csordát követni?
2013. nov. 1. 19:30
 4/20 anonim ***** válasza:
Áruld már el nekem, hogy nálad mit jelent hogy felvállalja magát, más???
2013. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Számomra azt jelenti,hogy vannak elvei,amihez tartja magát,nem úgy öltözködik,mint mindenki más.És nem is úgy viselkedik.Vannak álmai,amikért dolgozik és nem azzal foglalkozik,hogy mások mit csinálnak,mint gondolnak,vagy mondanak róla.És még sorolhatnám!És nem kell most itt neki állni engem szidni,meg ócsárolni,nem arra vagyok kíváncsi,hanem arra,hogy ti mit gondoltok erről,ami manapság megy....
2013. nov. 1. 19:37
 6/20 anonim válasza:

Mégiscsak mások véleményével foglalkozol, szóval nekem teljesen ellentmondás a kérdésed...

Ha te meg vagy győződve a saját igazadról, és önmagad adod, akkor hidd el, hogy lesz, aki elfogad...de ha erőlteted magad, ne is csodálkozz, ha leszarnak az emberek...nem attól leszel egyéniség, hogy bohócnak öltözöl...

2013. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Még jó,hogy általánosságban beszélek és nem E/1-ben kedves válaszoló!
2013. nov. 1. 19:56
 8/20 anonim ***** válasza:

" nem azzal foglalkozik,hogy mások mit csinálnak,mint gondolnak,vagy mondanak róla."


Ha így gondolod akkor minek ez a kérdés??? Ha nem érdekel ki mit gondol rólad, ki néz keresztül rajtad akkor miért vagy kiakadva??

2013. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Még jó,hogy tudtok olvasni,értelmezni! :D
2013. nov. 1. 19:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehetsz egyéniség, vagy akár különc is, de egyiket sem szeretik az emberek, mert nem tudnak velük mit kezdeni. Ha nem akarod, hogy kiközösítsenek, akkor neked is alkalmazkodnod kell, legalább minimálisan. Azért remélem, köszönni még szoktál nekik :D
2013. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!