Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Aki nem áll birkának a sorba,hanem igazi egyéniség,azaz más,azon tényleg keresztül néznek az emberek és magányosan kell leélni az életét?Ezt nem akarom elhinni!De így látom...

2013. nov. 1. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

" Számomra azt jelenti,hogy.....

Vagyis ezek a te véleményeid.. te gondolod hogy attól más az ember mert nem érdekli ki mit gondol róla..


Szóval, ha már a pár válaszon felhúzod magad, akkor te nem más vagy, hanem buta... A butákat meg mindenki kerüli..

2013. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ki húzza fel magát? :D

Azért,mert nem vagyok hajlandó vitatkozni?

Értelmes válaszokra voltam kíváncsi,de itt mindenki csak lehülyézi a másikat....Te sem vagy különb ezek szerint!

2013. nov. 1. 20:24
 13/20 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy magányos leszel ha nem állsz be semmilyen sorba,tudom,ez van velem is.Egy ember létezik,aki elfogad olyannak amilyen vagyok,és így szeret,de ennek ellenére tök egyedül vagyok.Szóval ja,ez most komoly.
2013. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ja csak alapvető társadalmi normáknak azért meg kéne felelni különben antiszoc vagy . Ha meg nem vagy az akkor meg valami nagy defekted lehet...ha nem akar veled lenni senki
2013. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen Einsteinről is legtöbben azt gondolhatták hogy bolond.

Nyilván aki másképp gondolkodik,másként működik,csakis hibásan viselkedhet.


A sok idiótán nézz te is keresztül,keress néhány olyan embert akivel jól kijöhetsz.Ha azt várod hogy elfogadják a különcséged,de te is fogadj el valamennyit abból hogy ők szürkébben élnek.Így lenne fer,máskülönben ez önző dolog.

2013. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ahogy WRXSTI is mondja ,igen ez komoly,én is ezzel küzdök,de nem állok be a sorba,nem leszek "páwa" gyerek meg tipikus pénteki diszkós srác,igy hát nem tapadnak rám a nők nem vagyok Casanova Ultimate,a stilusomon meg nem változtatok mert ez tetszik és nem a ruha teszi az embert...Úgyhogy jogos a kérdésed,sajnos.
2013. nov. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a utolsó néhány értelmes válaszokat! ;)
2013. nov. 2. 08:11
 18/20 A kérdező kommentje:
*az
2013. nov. 2. 08:12
 19/20 anonim válasza:
Sajnos pont benned van a hiba, mert a külsóségek mögött nem látod az embereket. Minden ember egyedi, és megismételhetetlen. Követhetnek azonos trendeket, de ettől még nem lesznek egyformák. Valószínűleg nehezebben szocializálódsz, de ezt nem különlegességként kellene megélni, hanem dolgozni rajta.
2013. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Velem sem foglalkoznak, és nem értem, hogy miért!
2013. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!