Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Próbáljak vele tovább barátkoz...

Próbáljak vele tovább barátkozni, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Ma az osztályban volt egy új arc, aki nem volt gólyatáborban, egyedül üldögélt csak, senkivel nem beszélgetett.Oda mentem hozzá,pár szót tudtunk csak váltani,mindenki oda jött.. én meg el mentem inkább. Azt mondta örül, hogy próbálok vele barátkozni. Mikor kiértem a suliból,mellettem jött, a páva haverjai már ott várták.. próbáljak vele még barátkozni?? Rossz nézni, hogy senkije sincs az osztályban.. mit mondjak neki? Csak állítsak oda elé??
2013. szept. 2. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd. Lehet, hogy ő lesz az osztály fekete báránya, és akkor téged is magával ránt!
2013. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd.
2013. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha szimpatikus a srác,akkor miért ne mehetnél oda?

Ha meg nem szimpi,akkor otthagyod.

De ha szerencsétlen 1 rossz szót nem szólt,akkor nem értem miért ne kellene odamenni hozzá?Azért mert "lehet ő lesz a fekete bárány"?Tipikus Magyar mentalitás...

2013. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Add továbbra is önmagad. A szübetekben neki is ugyanannyi odamenni hozzád és elkezdeni a beszélgetést. (akr egy gyere le velem a büfébe, üljünk egymás mellé X órán)

Kérdezheted az előző sulijáról, hobbiról, sportról, továbbtanulásról, bulizásról. És ugyanúgy kérdezhet őt is téged az ottani szokásokról, az osztály tagjairól.

Vigyázz, senkit ne beszélj ki csúnyán a háta mögött, csak annyir mondj, amennyit a szemébe is mernél mondani az illetőnek, nehogy az új emberke kiforgassa a szavaidat és kellemetlen helyzetbe hozzon később.

2013. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) kezd kibontakozni az illető.. ahhoz képest hogy első nap én voltam neki, rám sem néz, nem köszön nekem, mikor megyek a buszra, és jön a közelemben. öntelt nagyon. lettek barátai. a 3 nap alatt ő lett az alfa hím.
2013. szept. 4. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

majd megbotlik, akkor megint senki nem lesz... volt már ilyen :D

ne is foglalkozz vele! ilyenekre idiótákra gondolom nincs szükséged.

2013. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs:) köszi
2013. szept. 5. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!