Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni a bűntudat ellen?

Mit lehet tenni a bűntudat ellen?

Figyelt kérdés
(lány vagyok)és egy fiú osztálytársammal ,,összeverekedtünk" és én hasba rúgtam. :( nekem semmi bajom és most nagyon rosszul érzem magamat emiatt!Megérdemelte de mégis nagyon szarul vagyok és ráadásul szerintem én fogok ebből szarul kijönni!(szaktanári, osztályfőnöki ilyenek..!) szerintetek mit kéne tennem?

2013. nov. 8. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit csinált, hogy "megérdemelte"?
2013. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Segiteni sajnos nem tok. Mennyi idős vagy? én 5.be vagy 6. ba ütöttem meg az egyik fiu osztály társamat( én is lány vok) mert piszkálták az unokatesómat. Pechemre az angol tanárun épp belépett és látta. Nekem csak 4 lett a magatartásom mert amúgy mindig 5. Talán először kérj bocsánatot a tanártól, majd (ha olyanon volt a veszekedés) mond el, h mért tetted.
2013. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én 6.-os vagyok és állandóan piszkált meg minden és most annyira felidegesített hogy nemtom..csak egymásnak mentünk:(
2013. nov. 9. 20:01
 4/6 A kérdező kommentje:
jahh..és 2-es lesz a magatartásom az tuti! :((((((((((((((((((((((((((((((
2013. nov. 9. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A kutyát se fogja érdekelni a magatartásjegyed. A srác meg azért piszkált, mert tetszettél neki. De most már nem fogsz...
2013. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem úgy piszkált hanem nagyon csúnya szavakkal illetett nem első alkalommal!!!
2013. nov. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!